chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2019 z Soudal

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2019 z Soudal

08.02.2019
BUDMA to największe i najważniejsze wydarzenie branżowe w Polsce, w którym co roku biorą udział producenci materiałów budowlanych, architekci, wykonawcy oraz inwestorzy. Obecność marki Soudal w Poznaniu jest więc obowiązkowa! Nie można dziś rozmawiać o nowoczesnych technologiach i chemii budowlanej bez lidera innowacyjności. Tradycyjnie Soudal uczestniczy także w Monteriadzie jako partner kampanii edukacyjnej „Dobry montaż”. Firma wesprze również dekarzy podczas drugiej edycji otwartych zawodów dekarskich „Turbo Dekarz”, organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to wydarzenie, które skupia niemal całą branżę budowlaną z Polski, ale też wielu gości z Europy. Od 12 do 15 lutego 2019 roku w Poznaniu spotkać będzie można producentów materiałów budowlanych, przedstawicieli handlowych wiodących marek oraz fachowców. Jednym z tegorocznych wystawców jest firma Soudal, która przedstawi rozwiązania dla branży budowlanej.

Nowość na Monteriadzie


Jedną z większych atrakcji targów będzie interaktywna Monteriada, czyli organizowane przez Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD) pokazy profesjonalnego montażu wyrobów stolarki budowlanej, m.in. okien, drzwi oraz bram garażowych. Soudal zaprezentuje „krok po kroku” proces instalacji okien z zastosowaniem Soudal Window System (SWS) w wykonaniu wykwalifikowanych monterów z programu edukacyjnego „Dobry montaż”. Prezentacje realizowane będą codziennie na stoisku nr 1 w pawilonie nr 5. Komentować je będzie znany dziennikarz sportowy - Tomasz Zimoch. Wydarzenie to także znakomita okazja do prezentacji nowych membran Soudal Soudatight, które służą do wykonywania zewnętrznych i wewnętrznych uszczelnień okiennego.

Soudal w Strefie Turbo Mocy


Drugiego dnia BUDMY - 13 lutego 2019 roku, warto udać się do dekarskiej Strefy Turbo Mocy (hala nr 6) na Dzień Otwartych Zawodów Dekarskich Turbo Dekarz. Na trzech równoległych liniach startowych, powstaną stanowiska z konkurencjami, podczas których próbie zostaną poddane m.in. podstawowe umiejętności dekarskie oraz umiejętność pracy w zespole. Tegoroczne zawody odbędą się pod hasłem „Bezpiecznie na dachu”. Podczas wykonywania zadań zręcznościowych na czas zawodnicy zastosują m.in. Colozinc Soudal – klej-uszczelniacz hybrydowy do blach, rynien i obróbek dekarskich. Detale dotyczące produktów dekarskich z portfolio Soudal będzie można poznać w ramach panelu szkoleniowego „Prawidłowy dobór produktów gwarancją szczelności dachu” (12 lutego, hala nr 6).

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Soudal
Nowości z firmy Soudal
Czytelnia firmy Soudal
Poradnik firmy Soudal
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt