chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Śnieżka uruchomiła sprzedaż na Allegro

Śnieżka uruchomiła sprzedaż na Allegro

28.04.2020
Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie klientów, którzy urządzają lub remontują dom, Śnieżka rozpoczęła sprzedaż swoich produktów w serwisie Allegro. Dostępne online rozwiązania posłużą do wykonania wiosennego odświeżenia wyglądu wnętrz czy też renowacji mebli ogrodowych. Co istotne w obecnej sytuacji, potrzebne wyroby można kupić w wygodny sposób, bez konieczności wychodzenia z domu.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

W ofercie popularnego serwisu Allegro można teraz zakupić najbardziej rozpoznawalne produkty z portfolio FFiL Śnieżka SA. Znajdziemy tam zarówno wysokiej jakości farby do malowania wnętrz: MAGNAT Ceramic, MAGNAT Ceramic Care i Śnieżka Plamoodporna, jak i specjalistyczne wyroby wykorzystywane w aranżacji pomieszczeń, np. MAGNAT Farba Tablicowa oraz MAGNAT Farba Magnetyczna. Dla tych, którzy chcą zadbać o przydomowe otoczenie i ogród, przygotowano zaś rozwiązania VIDARON, m.in. VIDARON Impregnat Ochronno-Dekoracyjny Powłokotwórczy.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Produkty te dostępne są na Allegro pod marką Dekoratorium.pl. W ten sposób Śnieżka odpowiada na bieżące potrzeby swoich klientów oraz ciągły rozwój sprzedaży online. Dzięki temu, w obliczu domowej izolacji, rozwiązania potrzebne do remontu możemy zakupić szybko i bezpiecznie, korzystając przy tym z popularnego serwisu.
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Nowy kanał dystrybucji dobrze wpisuje się również w aktualną komunikację marek Śnieżka, MAGNAT i VIDARON, które w ramach akcji #zostanwdomu zachęcają do pozostania w domowej przestrzeni i podsuwają praktyczne porady oraz inspirujące pomysły na szybki remont, zmianę aranżacji wnętrza, czy też podjęcie „ogrodowego wyzwania” i wykonanie np. renowacji drewnianego ogrodzenia.

REKLAMA:Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt