chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » ŚNIEŻKA - zestawy do wyrównywania ścian - przegląd

ŚNIEŻKA - zestawy do wyrównywania ścian - przegląd

17.06.2020
Trzy optymalne zestawy do wyrównywania ścian zaproponowane przez firmę ŚNIEŻKA

Chemia budowlana - ŚNIEŻKA - ZESTAW I
ŚNIEŻKA - ZESTAW I

Śnieżka ACRYL-PUTZ® - ZESTAW I


- Grunt: ACRYL-PUTZ® GU 40 Grunt polimerowy uniwersalny to gotowy do użycia, polimerowy grunt uniwersalny, który zwiększa przyczepność podłoża oraz zapewnia prawidłowe wysychanie nakładanych później wyrobów. Zapobiega zbyt szybkiemu oddawaniu wody do podłoża. Wnika w nie i wiąże luźne kruszywa. Daje powłoki lekko satynowe, transparentne, przepuszczalne dla pary wodnej. Zalecany pod masy szpachlowe, farby, kleje i powłoki wyrównujące na sufity, ściany i posadzki znajdujące się wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Dostępny w butelce o pojemności 1 l oraz kanistrze o pojemności 5 l.
- Gładź: ACRYL-PUTZ® ST10 START gładź szpachlowa 2 W 1 (START+FINISZ) to śnieżnobiała gładź szpachlowa doskonale przyczepna do podłoża. Nie wykazuje skurczu, wysycha w krótkim czasie, nie pęka nawet przy grubych warstwach (do 3 cm przy pojedynczych ubytkach), łatwo się szlifuje. Dzięki nowoczesnej formule może być stosowana jako warstwa wierzchnia bez konieczności użycia gotowych gładzi szpachlowych. Polecana do prac wykończeniowych i remontowych wewnątrz pomieszczeń. Dostępna w opakowaniach o pojemności 2,5 kg, 5 kg oraz 20 kg.

Chemia budowlana - ŚNIEŻKA - ZESTAW II
ŚNIEŻKA - ZESTAW II

Śnieżka ACRYL-PUTZ® - ZESTAW II


- ACRYL-PUTZ® GP 41 Grunt polimerowy głęboko penetrujący to gotowy do użycia grunt polimerowy głęboko penetrujący. Przeznaczony do gruntowania mocno chłonnych podłoży – zwiększa ich przyczepność oraz zapewnia prawidłowe wysychanie nakładanych później wyrobów. Zapobiega zbyt szybkiemu oddawaniu wody do podłoża. Wnika w nie i wiąże luźne kruszywa. Daje powłoki lekko satynowe, transparentne, przepuszczalne dla pary wodnej. Zalecany pod masy szpachlowe, farby, kleje i powłoki wyrównujące na sufity, ściany i posadzki znajdujące się wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Dostępny w butelce o pojemności 1 l oraz kanistrze o pojemności 5 l.
- ACRYL-PUTZ® ST12 START PRO polimerowo-gipsowa gładź szpachlowa 2 W 1 (START+FINISZ) to wzmocniona polimerami, śnieżnobiała gładź szpachlowa do przygotowania gładkich ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń przed malowaniem lub tapetowaniem, a także do montażu narożników aluminiowych i spoinowania płyt gipsowo-kartonowych. Gładź charakteryzuje się ograniczonym pyleniem, jest odporna na spękania, może być aplikowana w warstwach od 1 do 5 mm. Dzięki unikalnej recepturze (2 w 1) można ją nakładać jako Start + Finisz. Dostępna w opakowaniach o pojemności 5 kg oraz 20 kg.
Chemia budowlana - ŚNIEŻKA - ZESTAW III
ŚNIEŻKA - ZESTAW III

Śnieżka ACRYL-PUTZ® - ZESTAW III


- ACRYL-PUTZ® GK42 Grunt polimerowy kontakt to grunt polimerowy, którego zadaniem jest stworzenie powłoki sczepnej dla nakładanych później wyrobów na podłożach gładkich i śliskich. Umożliwia to jego specjalna receptura, w składzie której znajduje się m.in. odpowiednia żywica, a także kruszywo kwarcowe nadające powłoce szorstką strukturę. Grunt zapewnia wysoką przyczepność powłoki gruntu do podłoża oraz ułatwia wiązanie z nakładanymi wyrobami: gładziami, tynkami i klejami. Grunt redukuje również możliwość powstawania przebarwień i może być stosowany wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dostępny w opakowaniu o pojemności 5 kg.
- ACRYL-PUTZ® FS20 FINISZ wykończeniowa gładź szpachlowa to gładź szpachlowa polecana do ostatecznego, wykończeniowego wygładzania powierzchni ścian i sufitów metodą ręczną i maszynową. W czasie stosowania zachowuje stałą konsystencję, dzięki czemu może być używana przez długi okres czasu. Niezużyta, szczelnie zamknięta zachowuje przydatność do dalszego stosowania. Po wyschnięciu wyjątkowo łatwo się szlifuje, zachowując bardzo dobre parametry wytrzymałościowe. Pozostawia śnieżnobiałe i idealnie gładkie do malowania powierzchnie. Dostępna w opakowaniach o pojemności 1,5 kg, 5 kg, 8 kg, 17 kg, 27 kg.

__________________________
REKLAMA:Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt