chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » BONDEX Żelowa Lazura do drewna

BONDEX Żelowa Lazura do drewna

13.05.2011
Każdemu z nas zależy na tym, by nasz drewniany dom, meble ogrodowe, stolarka okienna i drzwiowa, czy mała architektura drewniana (płoty, altany, pergole) miały jak najlepszą ochronę, a jednocześnie były estetycznie wykończone. Kompleksową ochronę i piękny efekt dekoracyjny zapewnia nowy produkt firmy Dyrup, BONDEX Żelowa Lazura do drewna, przeznaczony do zabezpieczania podłoży drewnianych i drewnopochodnych na zewnątrz i we wnętrzach.

Chemia budowlana - BONDEX Żelowa Lazura do drewna
Lazura wnika w głąb drewna, mocno wiążąc się z podłożem, a jednocześnie, dzięki swej elastyczności, pracuje z nim. Chroni przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, w tym promieni UV, i wykazuje hydrofobowość (odpycha wodę) natychmiast po aplikacji. Bariera powłokowa uniemożliwia rozwój pleśni i sprawia również, że drewno jest niedostępne dla insektów. Trwałe kolory zapewniają wieloletni efekt dekoracyjny. Produkt jest łatwy w użyciu, gdyż dzięki żelowej konsystencji nie kapie i nie spływa po pędzlu podczas malowania.
Przeczytaj również: Drewnochron Lazura
REKLAMA:


BONDEX Żelowa Lazura do drewna jest dostępna w 8 kolorach, w pojemności 0,75l i 2,5l, w sklepach sieci Castorama na terenie całej Polski.

Orientacyjna cena za opakowanie 0,75l to 40pln, za opakowanie 2,5l – 118pln.

Autor: Dyrup - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt