chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Nowe produkty marki Ferm w katalogu „Maszyny i narzędzia 2010”

Nowe produkty marki Ferm w katalogu „Maszyny i narzędzia 2010”

25.02.2010
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Proma Polska wprowadziła zmiany w ofercie elektronarzędzi marki Ferm. Asortyment został powiększony o siedemnaście nowych produktów, które są dostępne w sprzedaży od stycznia 2010 roku.

W najnowszym katalogu „Maszyny i narzędzia 2010” Proma Polska przygotowała dla swoich klientów wiele nowości w obrębie cieszących się uznaniem linii produktowych Ferm, Economy by Ferm oraz Ferm Powerline.
Przeczytaj również: Imadło specjalne WU060
REKLAMA:


Chemia budowlana - Wiertarko-wkrętarka aku FDCD-1800K2N. Fot. Proma Polska
Wiertarko-wkrętarka aku FDCD-1800K2N. Fot. Proma Polska
Seria Powerline została poszerzona między innymi o piłę prostą (przeznaczoną do cięcia drewna, tworzyw sztucznych i metalu), precyzyjną pilarkę tarczową z laserem a także frezarkę górnowrzecionową z zestawem sześciu frezów. Linia została wzbogacona również o szlifierki: kątową (o mocy przyłączeniowej 750W i 880W) i taśmową.
Dodatkowo w linii Powerline pojawiło się nowe urządzenie zasilane akumulatorem niklowo-kadmowym (NiCd) – Wiertarko – wkrętarka aku FDCD-1800K2N. Narzędzie to sprawdzi się znakomicie w pracy przy braku zewnętrznego zasilania oraz w miejscach gdzie nie sięgają przewody zasilające tradycyjnych urządzeń.

Chemia budowlana - Szlifierka kątowa EBF-125/880. Fot. Proma Polska
Szlifierka kątowa EBF-125/880. Fot. Proma Polska
Ceniona przez klientów linia produktowa Economy by Ferm, łącząca doskonałą funkcjonalność narzędzi oraz przystępną cenę również została znacznie poszerzona. W nowej bogatej ofercie szlifierek kątowych pojawiły się modele o mocy 880W i 2000W. W katalogu „Maszyny i narzędzia 2010” klienci znajdą również: szlifierkę taśmową, wyrzynarkę, piłę prostą, pilarkę tarczową i wiele innych. Wszystkie narzędzia linii Economy by Ferm objęte są dwuletnią gwarancją.

Chemia budowlana - Narzędzie wielofunkcyjne FOT-180. Fot. Proma Polska
Narzędzie wielofunkcyjne FOT-180. Fot. Proma Polska
Do grupy elektronarzędzi marki Ferm zostały wprowadzone nowe modele pił tarczowych ukośnych, szlifierka kątowa i szlifierka wibracyjna Delta. Na szczególna uwagę zasługuje Narzędzie wielofunkcyjne FOT-180. To wszechstronne urządzenie, dzięki wymiennym nożom i możliwości zamontowania płyty szlifierskiej typu Delta może służyć do piłowania, cięcia i szlifowania. Dzięki zastosowaniu zasady oscylacji narzędzie jest wyjątkowo precyzyjne co ułatwia pracę w miejscach trudnodostępnych. Doskonale sprawdza się w pracach wykończeniowych związanych z dopasowywaniem do siebie elementów. Dystrybutor: Proma Polska

Autor: Proma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt