chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Zaprawy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » zaprawy » Młot udarowo – obrotowy WU330.2

Młot udarowo – obrotowy WU330.2

20.05.2010
Ceniona przez profesjonalistów linia produktów WORX, dostępna w ofercie firmy Proma Polska, została wzbogacona o nowy Młot udarowo – obrotowy WU330.2. To nowoczesne elektronarzędzie o dużej mocy pozwala na kucie, dłutowanie i wiercenie nawet w najtwardszych materiałach.

Chemia budowlana - Młot udarowo – obrotowy WU 330.2
Młot udarowo – obrotowy WU 330.2
Nowoczesne rozwiązania techniczne opracowane przez amerykańskich inżynierów oraz ergonomia w połączeniu z włoską stylistyką sprawiają, że profesjonaliści od lat cenią sobie elektronarzędzia marki WORX. Niezawodność i wygoda pracy to cechy charakterystyczne wszystkich urządzeń tej grupy, które posiada również najnowszy Młot udarowo – obrotowy WU330.2.
REKLAMA:


Moc…


Młot udarowo – obrotowy WU330.2 z udarem elektropneumatycznym, to lekkie i poręczne urządzenie napędzane silnikiem o mocy 710 W. Konstrukcja przekładni, zamkniętej w trwałej aluminiowej obudowie pozwala na wykonywanie trzech rodzajów pracy: wiercenia, wiercenia z udarem oraz kucia z blokadą uniemożliwiającą obrót narzędzia. Energia udaru wynosząca 2,7 J zapewnia dużą skuteczność kucia i wiercenia, niezależnie od siły nacisku wywieranej przez użytkownika. Dzięki zastosowaniu technologii HammerforceTM, czyli sekwencji małej ilości uderzeń o stosunkowo dużej energii, wiercenie staje się zdecydowanie szybsze, a praca efektywniejsza. Płynna regulacja obrotów podczas wiercenia umożliwia precyzyjne dostosowanie prędkości pracy do rodzaju materiału oraz wykonywanego zadania. Narzędzie wyposażone jest również w funkcję zmiany kierunku obrotów wiertła oraz ogranicznik głębokości wiercenia. Młot udarowo – obrotowy WU330.2 pozwala na wiercenie w stali, murze i drewnie z maksymalną średnicą wynoszącą odpowiednio 13, 26 i 30 mm.

… i wygoda


Niewielka, wynosząca zaledwie 2,5 kg waga urządzenia oraz ergonomiczny kształt pokrytej gumą rękojeści Młota udarowo – obrotowego WU330.2 zapewniają komfort i wygodę, nawet podczas długotrwałej pracy. Długość kabla zasilającego wynosi aż 3 metry, co umożliwia użytkowanie młota na wysokości oraz w znacznym oddaleniu od źródła zasilania. Nowy młot udarowo - obrotowy marki WORX wyposażony jest w szybkomocujący uchwyt SDS Plus, pozwalający na szybką wymianę narzędzia bez użycia klucza.

Młot udarowo – obrotowy WU330.2 cena brutto: 855 zł
Przeczytaj również: Imadło specjalne WU060
Fot. Proma Polska

Autor: Proma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Zaprawy

najcześciej czytane najcześciej czytane
Artykuły polecane
Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt