chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Zaprawy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » zaprawy » Nowa koncepcja hydroizolacji zespolonej

Nowa koncepcja hydroizolacji zespolonej

10.06.2022
MB FL 2K spod znaku Remmers łączy izolację przeciwwodną, klej i zaprawę spoinową w jednym produkcie

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers

Na balkonach, tarasach, podcieniach, a nawet w łazienkach i pod prysznicami: hydroizolację zespoloną (czyli okładzinę ceramiczną wraz izolacją podpłytkową) stosuje się dziś często i różnych okolicznościach. Dzięki MB FL 2K firma Remmers oferuje wyznaczającą przyszłe standardy innowację w zakresie hydroizolacji zespolonych. Przemyślane rozwiązanie typu „3w1” umożliwia wykonanie trzech zadań za pomocą jednego produktu: hydroizolacji, klejenia płytek i spoinowania.

Zalety MB FL 2K:


- 3w1 – uszczelnianie, klejenie oraz spoinowanie
- Uszczelnienie zespolone zarówno w nowym jak i starym budownictwie
- Wysoka przyczepność do wielu typów podłoży
- Do wrażliwych na przebarwienia kamieni naturalnych
- Spoiny w różnych odcieniach kolorystycznych
- Oddzielenie (kompensacja) krytycznych podłoży
Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers

MB FL 2K wyróżnia się swoją ogromną odpornością i oprócz dobrej przyczepności do wielu różnych podłoży może być stosowany zgodnie z obowiązującymi normami. MB FL 2K, jako mineralny szlam uszczelniający, przetestowany zgodnie z normą PN-EN 14891, umożliwia bezpieczne i nieskomplikowane wykonanie hydroizolacji różnorodnych powierzchni.

Dzięki szybkiemu schnięciu prace można kontynuować już po kilku godzinach, co zapewnia jeszcze większą wydajność procesu roboczego. Stosowany jako klej do płytek (C1 TE S2 wg PN-EN 12004) MB FL 2K wyróżnia się przede wszystkim najwyższą elastycznością i długim czasem otwartym. Oznacza to, że nawet podłoża krytyczne spotykane w renowacji starych budynków, takie jak stare okładziny z płytek ceramicznych, mogą być obrabiane bez żadnych problemów. Ponadto ten innowacyjny produkt spełnia wymagania stawiane zaprawom do spoinowania zgodnie z normą PN-EN 13888. Dzięki wodoszczelności spoin MB FL 2K jest idealny do stosowania na zewnątrz.

REKLAMA:

Aby zapewnić jak największą swobodę projektową, jasny kolor podstawowy materiału można barwić na inne odcienie - jest to innowacja przekonująca pod każdym względem.

Więcej informacji na stronie www.remmers.pl/pl/Talent-MB-FL-2K

Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Zaprawy

najcześciej czytane najcześciej czytane
Artykuły polecane
Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt