chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » 100. Centrum Malarskie Dulux powstało właśnie w Kędzierzynie-Koźlu

100. Centrum Malarskie Dulux powstało właśnie w Kędzierzynie-Koźlu

26.04.2013
100. sklep patronacki Dulux powstał w Kędzierzynie-Koźlu, dzięki temu konsumenci mogą uzyskać profesjonalne wsparcie w wyborze farb oraz zastosowaniu technik malarskich. Za sprawą firmy „M&G”, właściciela sklepu mieszącego się przy ul. Chopina 13, malowanie stanie się przyjemnością.

Chemia budowlana - Grzegorz Żuchowicz, właściciel Centrum Malarskiego Dulux w Kędzierzynie Koźlu
Grzegorz Żuchowicz, właściciel Centrum Malarskiego Dulux w Kędzierzynie Koźlu
Koleje, setne już, Centrum Malarskie Dulux zostało stworzone w Kędzierzynie-Koźlu specjalnie z myślą o ułatwieniu konsumentom wyboru odpowiedniej farby. Elegancki, przestronny sklep pozwalający klientom dokonać zakupu w komfortowych warunkach. Doskonale zaprojektowana ekspozycja oraz przejrzysty układ sklepu pozwala na szybkie znalezienie poszukiwanych produktów. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, która jest w stanie w każdej chwili udzielić fachowej porady, zarówno dotyczącej aspektów technicznych farb,jak i zagadnień dotyczących doboru kolorów. To dobre rozwiązanie nie tylko dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźle, ale również dla właściciela sklepu, pana Grzegorza Żuchowicza, który podkreśla, że projekt Sklepów Patronackich Dulux jest innowacyjnym pomysłem, który daje większe możliwości dla rozwoju biznesu. Dzięki niemu mam szansę poszerzyć swój asortyment i tym samym dać szeroki wybór produktów klientom oraz zaoferować profesjonalną, ekspercką obsługę – mówi Grzegorz Żuchowicz, właściciel setnego Centrum Malarskiego Dulux w Kędzierzynie-Koźlu. – Dzięki temu projektowi możliwe jest przyciągnięcie konsumentów poprzez nowy wygląd sklepu i atrakcyjny sposób ekspozycji produktów. Wprowadzona nawigacja ułatwia im podejmowanie decyzji w zakresie wyboru farb kolorowych do ścian, farb do metalu, ochrony, czy dekoracji drewna. Koncepcja Sklepu Patronackiego Dulux, to pomysł, który pomaga nie tylko mojej firmie, ale przede wszystkim moim Klientom. Objęci patronatem Duluxa posiadamy duży wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Posiadamy w sprzedaży szeroką gamę produktów do remontu wnętrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, zarówno dla profesjonalistów, klientów indywidualnych jak i początkujących amatorów remontów. Zapraszam!
Chemia budowlana - Centrum Malarskie Dulux Kędzierzyn Koźle
Centrum Malarskie Dulux Kędzierzyn Koźle
Chemia budowlana - Centrum Malarskie Dulux Kędzierzyn Koźle
Centrum Malarskie Dulux Kędzierzyn Koźle


Uwaga: z okazji wiosny Centrum Malarskie Dulux w Kędzierzynie-Koźlu organizuje akcję promocyjną dla swoich Klientów – przy zakupie 10L dowolnej farby Dulux Kolory Świata - 5 litrów białej emulsji Dulux Acryl Matt można kupić za 5 zł brutto.
To oszczędność kilkudziesięciu złotych. Promocja trwa od 6go maja do wyczerpania zapasów.
Przeczytaj również: Promocja Dulux Kolory Świata
REKLAMA:


Centrum Malarskie Dulux, firma „M&G” ul. Chopina 13 w Kędzierzynie-Koźle.

Autor: Dulux - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.7)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl korter.pl
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt