chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » NOWOŚĆ! Samowulkanizujące osłony Arma-Chek Wrap - jeszcze szybsza i zwyklesza ochrona

NOWOŚĆ! Samowulkanizujące osłony Arma-Chek Wrap - jeszcze szybsza i zwyklesza ochrona techniczna

14.06.2024
Arma-Chek Wrap to elastyczna osłona, która obejmuje ochronę mechaniczną, jak i przed właściwościami ochronnymi. Dzięki właściwościom samowulkanizacyjnym ich aplikacji jest łatwosza i szybsza, a wykonane dodatkowo szczelne.

Chemia budowlana - Fot. Armacell
Fot. Armacell

Dostępne warstwy izolacyjne umożliwiają im udostępnianie oraz udostępnianie funkcji użytkowych. Arma-Chek Wrap to zewnętrzna osłona do stosowania w formie pokrycia technologicznego na wyposażeniu technicznym iw zastosowaniach przemysłowych. Zapewnia wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem mechanicznym i czynnikami szkodliwymi, aplikacjami jak wilgoć lub promieniowanie UV. Aby także być przed głównymi powszechnymi chemikaliami. Może być uruchomiony na rurach, kanałach, zaworach i zbiornikach urządzeń instalacyjnych, chłodniczych i klimatyzacyjnych, a także w pojemnikach czystych przemysłu spożywczego, itp.

Chemia budowlana - Fot. Armacell
Fot. Armacell

Zalety istniejących samowulkanizacyjnych


Wykonanie na bazie poliizobutylenu osłony Arma-Chek Wrap jest dostępne w postaci matowej grubości 1,05 mm. Właściwości samowulkanizacyjne instalacji materiału są proste i występują bez użycia kleju lub taśmy montażowej. Przycięte arkusze należy owinąć wokół izolowanej rury z zakładką 20 mm. Samowulkanizacyjny materiał, który jest stosowany w przypadku reakcji na ryzyko, bez dodatkowych działań. Co istotne, z punktu widzenia awarii, nie jest natychmiastowe, ale dopiero po upływie 10 do 20 minut po nałożeniu, co zapewnia czas na ewentualną konieczność ułożenia i zamontowane zamontowane, a do montażu wystarczą przełączniki lub kołaczki. Samozgrzewalne właściwości materiałów na wartościach szczelnych, a tym samym bezpiecznym i zabezpieczonym. Jego wysokość jest również łatwa w zastosowaniu w trudno dostępnych przestrzeniach, których montaż sztywnych osłon jest niemożliwy. Zachowanie w okresie użytkowania pozwala również na wyłączenie wgniecenia, które pozostawia do wyłączenia z użycia pod spodem i kondensacji na skutek braku jej właściwości.

REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Armacell
Fot. Armacell

Właściwości osłony Arma-Chek Wrap


Innowacyjne osłony Arma-Chek Wrap mogą być stosowane na systemach instalacyjnych lub dostarczanych przemysłowo oraz na kabel do transmisji radiowej razem z materiałami zawartymi, takimi jak wełna mineralna lub skalna, jak również dostępne pianka elastomerowe, takie jak np. Armacell ArmaFlex.

Już jedna warstwa osłony zapewnia szczelność przed dyfuzją pary, skutki UV oraz dodatkowe warunki we wszystkich środowiskach. Wszechstronność dostępna wraz z urządzeniami podziemnymi i podwodnymi oraz o działaniu wodnym od -40 do +100 stopni.

Maty Arma-Chek Wrap są również bezpieczne dla użytkowników i przyjazne dla środowiska – nie obejmują halogenów, silikonu ani stratów. W 100% wystąpią też do przetworzenia i odpady. Uzupełniają także moduły konstrukcyjne LEED v4.1, BREEAM International oraz DGNB QS4 Platin i BNB QN5.

Osłony dostępne są w rolach o szerokości od 70 do 1050 mm i długości 10 metrów. Ich skład jest czarnym zestawem do montażu na zewnątrz Arma-Chek, który zawiera modułowe elementy o skomplikowanym działaniu.

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
Error: Table 'nevicom2_chemia.chemia_najczesciej_czytane_1miesiac' doesn't exist