chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » UCHWYT Y-FRAME OD BLUE DOLPHIN: JEDEN UCHWYT – WIELE MOŻLIWOŚCI!

UCHWYT Y-FRAME OD BLUE DOLPHIN: JEDEN UCHWYT – WIELE MOŻLIWOŚCI!

21.05.2024
Uchwyt Dolphin-Y-Frame wyjątkowo lekki, płynnie regulowany, zapewniający idealne rozłożenie nacisku podczas malowania. To tylko niektóre z jego zalet, z którymi zapraszamy Was do zapoznania się.

Chemia budowlana - Fot. Blue Dolphin
Fot. Blue Dolphin

Elastyczność i Wygoda


Uchwyt Y-Frame został zaprojektowany z myślą o wygodzie i efektywności. Po pierwsze, jest wykonany z ultralekkiego tworzywa, które dodatkowo wzmacniane jest włóknem szklanym, co gwarantuje wyjątkową wytrzymałość w połączeniu z niską wagą. Po drugie, cała jego konstrukcja – to innowacyjny mechanizm, który pozwala dostosować uchwyt do różnych szerokości wałków.

Chemia budowlana - Fot. Blue Dolphin
Fot. Blue Dolphin

Uchwyt zbudowany jest z dwóch ramion, nakrętki stabilizującej i korpusu. Dzięki mechanizmowi regulacji szerokości ramion w zakresie od 30 do 45 cm, możemy idealnie go dopasować do różnych wałków, co pozwala malować nawet dwa razy szybciej. Łatwość regulacji sprawia, że wymiana wałka przed, a nawet w trakcie malowania, nie wywołuje żadnych problemów lub niezręczności.
Chemia budowlana - Fot. Blue Dolphin
Fot. Blue Dolphin

Wielofunkcyjność w Praktyce


W momencie wprowadzania uchwytu Dolphin-Y-Frame na rynek, w ofercie były pasujące do niego wałki o dwóch szerokościach (37 oraz 45 cm). Obecnie oferta stała się jeszcze bardziej wszechstronna. Dodano wałek o szerokości 30 cm, co umożliwia wybór spośród trzech różnych szerokości, zapewniając większą elastyczność w malowaniu zarówno małych, jak i dużych powierzchni.

Chemia budowlana - Fot. Blue Dolphin
Fot. Blue Dolphin

Dla pełnej wydajności malowania mamy także dedykowany kij DolphinXtender oraz kuwetę malarską Jumbo MAX o pojemności aż 8 litrów. Przed malowaniem do kuwety warto włożyć mocny foliowy pokrowiec, który pozwoli po pracy nie męczyć się z myciem kuwety oraz pomoże oszczędnie zlać resztki farby do wiadra.

Wszystkie te akcesoria można kupić zarówno osobno, jak i w zestawie BADASS. To kompletny zestaw do 2X szybszego malowania dla profesjonalnych wykonawców, którzy cenią sobie efektywność i jakość.
REKLAMA:

Jeden uchwyt, wiele możliwości!


Uchwyt Y-Frame Dolphin to nie tylko narzędzie, to zmiana sposobu myślenia o malowaniu. Dzięki swojej wszechstronności, wygodzie i efektywności, staje się niezbędnym elementem wyposażenia każdego profesjonalnego wykonawcy. Przekonaj się o jego zaletach już dziś i odkryj nową jakość w swojej pracy malarskiej.

Autor: XL - TAPE - INTERNATIONAL - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
Error: Table 'nevicom2_chemia.chemia_najczesciej_czytane_1miesiac' doesn't exist