chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Nowoczesne systemy hydroizolacji budynków - Bostik SEAL&BLOCK i WATERSTOP UNIVERSAL!

Nowoczesne systemy hydroizolacji budynków - Bostik SEAL&BLOCK i WATERSTOP UNIVERSAL!

07.11.2023
Bostik to światowy lider w dziedzinie produkcji chemii budowlanej, specjalizujący się w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań do klejenia i uszczelniania. Firma oferuje najwyższej jakości produkty z zakresu hydroizolacji wnętrz, uszczelniania budynków od zewnątrz oraz preparatów dedykowanych do hydroizolacji dachów. Najnowszym rozwiązaniem jest linia produktowa dla profesjonalistów Bostik SEAL&BLOCK, która cechuje się wysoką wydajnością i łatwością aplikacji.

Chemia budowlana - Fot. Bostik
Fot. Bostik

Bostik SEAL&BLOCK umożliwia całościową hydroizolację budynków na wszystkich poziomach — od piwnicy aż po dach. Obejmuje ona szeroką gamę produktów, które skutecznie zabezpieczą przegrody zewnętrzne budynku, pokrycia dachowe i elewacje. Dzięki nim można chronić ściany przed powstaniem nieestetycznych wykwitów solnych i pleśnią oraz zapewnić długotrwałą ochronę przed wilgocią.

Produkty z linii Bostik SEAL&BLOCK łatwo rozpoznacie na opakowaniach są specjalnie zaprojektowane wyraźne piktogramy i rysunki, które podkreślają ich główne cechy, a dodatkowo kolory pasków pomagają szybko zidentyfikować obszar zastosowania każdego produktu.
REKLAMA:


Linia produktowa Bostik SEAL&BLOCK oferuje różnorodne produkty do hydroizolacji, takie jak membrany na bazie SMP, roztwory naprawcze na bazie cementu, domieszki czy podkłady. Są one wszechstronne i łatwe w użyciu, co pozwala skutecznie zabezpieczyć budynek przed wilgocią na wiele lat.

Nowością, którą chcielibyśmy zapowiedzieć, jest linia produktów do hydroizolacji przeznaczona dla odbiorców indywidualnych – Bostik WATERSTOP UNIVERSAL. To nowoczesne membrany hydroizolacyjne, dzięki którym każdy właściciel nieruchomości może ŁATWO i SZYBKO uszczelniać, naprawiać i zabezpieczać przepusty, rury, ściany, rynny, dachy, podziemne części budynków i wiele więcej!

Produkty z tej serii można aplikować na większość materiałów — metal, glina, płytki, łupek, drewno, kamień, styropian, czy tworzywa sztuczne. Elastyczna membrana hydroizolacyjna WATERSTOP UNIVERSAL zapewni skuteczne zabezpieczenia przed wilgocią, promieniowaniem UV oraz wahaniami temperatury.

Szczególnie ciekawie zapowiada się PRZEŁOMOWA membrana hydroizolacyjna w sprayu! Pomyślcie tylko, jak czasochłonne może być zabezpieczanie i uszczelnianie połączeń w rynnach czy uszkodzonej dachówki. Nasz spray hydroizolacyjny z serii WATERSTOP rozwiązuje ten problem, to praktyczne i przydatne rozwiązanie, które NAPRAWDĘ oszczędza czas i pieniądze.

Idea opracowania serii WATERSTOP bazuje na dopasowaniu produktów do realnych potrzeb odbiorców segmentu konsumenckiego. Łączy je uniwersalny charakter, wysoka przydatność, ŁATWOŚĆ oraz SZYBKOŚĆ aplikacji. Samodzielnie zabezpieczenie domu przed wilgocią od teraz będzie naprawdę proste i dostępne dla każdego. Rozwiązania hydroizolacyjne z serii WATERSTOP UNIVERSAL pojawią się na rynku w przyszłym roku, ale zachęcamy do obserwowania naszego fanpage, gdzie regularnie informujemy o nowościach w ofercie Bostik! Bądźmy w kontakcie!

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
Error: Table 'nevicom2_chemia.chemia_najczesciej_czytane_1miesiac' doesn't exist