chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Nowość! Bambusowe deski tarasowe Dasso CTECH od JAF Polska

Nowość! Bambusowe deski tarasowe Dasso CTECH od JAF Polska

04.10.2023
JAF Polska wprowadza absolutną nowość — bambusowe deski tarasowe Dasso. Bambus kojarzy się z egzotycznymi krajobrazami, a wykonane na jego bazie deski mają egzotyczne zalety. Mówimy o gęstości i twardości przewyższającej bangkirai i ipe.

Chemia budowlana - Fot. JAF Polska
Fot. JAF Polska
Chemia budowlana - Fot. JAF Polska
Fot. JAF Polska

Chemia budowlana - Fot. JAF Polska
Fot. JAF Polska

Chemia budowlana - Fot. JAF Polska
Fot. JAF Polska
Deski tarasowe Dasso CTECH zostały zaimpregnowane przy pomocy ceramicznej nano-technologii. Cząsteczki CeramiX® to taka sama powłoka, co na lśniących i pancernych kulach do kręgli. Tworzy skuteczną barierę przed bakteriami, grzybami i innymi zewnętrznymi czynnikami, które trawią z czasem tradycyjne drewno. Dzięki temu koniakowy kolor lepiej znosi próbę czasu i wyróżnia się od innych desek bambusowych w sprzedaży.

Dasso CTECH to również ekologiczna rewolucja, na plus oczywiście. Drewno to surowiec odnawialny, jednak potrzebuje 50-80 lat, zanim będziemy mogli z niego skorzystać bez szkody dla środowiska. Trawa bambusowa może być ścięta już po 5 latach!

REKLAMA:


JAF Polska jest oficjalnym przedstawicielem firmy Dasso na terenie kraju.

Cena: 399 zł/m2

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl korter.pl
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt