chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Nowa wersja oleju do drewna Tikkurila

Nowa wersja oleju do drewna Tikkurila

12.04.2023
Połączenie wysokiej ochrony drewna i troski o środowisko naturalne to wyróżniki nowej receptury oleju do drewna Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil. Przy utrzymaniu najwyższej jakości i skuteczności produktu, w jego formule 75% całkowitej zawartości węgla organicznego zostało zastąpione składnikami pochodzenia roślinnego, co stanowi ok. 18% w odniesieniu do całego składu produktu.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Olej tworzy niezwykle trwałą powłokę i skutecznie zabezpiecza drewno przed promieniowaniem UV oraz zmiennymi czynnikami atmosferycznymi. Wraz z nową formułą rozszerzona została paleta kolorystyczna oleju - jest dostępny nie tylko w czterech gotowych odcieniach, ale także w szerokiej gamie 39 kolorów w opcji barwienia.

Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil świetnie sprawdzi się do malowania tarasów, podestów, mebli ogrodowych, czy nawet pomostów, zapewniając im skuteczne zabezpieczenie przez zgubnym działaniem słońca, wody i skoków temperatur.
REKLAMA:


Tworzy bowiem niezwykle trwałą powierzchnię, a zastosowanie specjalnych pigmentów zapewnia drewnu dodatkową ochronę. Jednocześnie, kolory proponowane w ramach systemu barwienia Tikkurila pozwalają stworzyć wokół domu niezwykłe kolorystyczne aranżacje, zarówno w różnych odcieniach drewna, jak i z wykorzystaniem nieoczywistych barw jak odcienie niebieskiego, zieleni czy szarości. Każdorazowo olej zachowuje i pięknie podkreśla naturalny rysunek drewna.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Olej do drewna Tikkurila szybko wysycha i jest łatwy w aplikacji. Zazwyczaj wystraczające jest położenie jednej warstwy. Może być stosowany do wszelkich rodzajów drewna, zarówno surowego, jak i wcześniej olejowanego, także z wykorzystaniem metod przemysłowych i po obróbce termicznej.

Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl korter.pl
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt