chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Laur Konsumenta Grand Prix 2023 dla farb Dekoral

Laur Konsumenta Grand Prix 2023 dla farb Dekoral

09.02.2023
Farby Dekoral zostały po raz kolejny uhonorowane godłem Laur Konsumenta i otrzymały Grand Prix 2023 w kategorii „Jakość farb ściennych”. Ten prestiżowy tytuł jest przyznawany markom, które co roku cieszą się zaufaniem zadowolonych klientów i zdobywają w plebiscycie najwyższe liczby głosów.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
- Farby Dekoral od lat pomagają Polakom tworzyć piękne wnętrza, inspirując i dostarczając rozwiązań, które pozwalają zrealizować wymarzone koncepcje aranżacyjne. Wyniki badań prowadzonych w ramach plebiscytu Laur Konsumenta potwierdzają, że z naszymi produktami klienci mogą wcielać swoje plany w czyn i cieszyć się pięknymi wnętrzami. W rezultacie, chętnie dzielą się swoimi dobrymi opiniami i polecają nasze farby innym – komentuje Aneta Stopa, marketing manager marki Dekoral.

Laur Konsumenta to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów konsumenckich. Co roku sondowanych jest ok. 300 kategorii w ramach ogólnopolskiego badania realizowanego telefonicznie i poprzez ankiety zamieszczone na różnych portalach internetowych, w tym na portalach branżowych, serwisach tematycznych oraz na portalach informacyjno-społecznościowych. W ramach badania respondenci deklarują, które marki uważają za najlepsze i polecają je innym. Ankietowani mogą głosować w różnych kategoriach, jednak w każdej z nich mogą oddać tylko jeden głos.
Autor: Dekoral - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl korter.pl
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt