chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Atlas Grunt NKP – proste i czyste gruntowanie

Atlas Grunt NKP – proste i czyste gruntowanie

22.11.2022
Nadchodzi rewolucja! Atlas wprowadza do oferty nowy produkt – innowacyjny Grunt NKP. Formuła koloidalna z żelową konsystencją to przepis na grunt, który NIE KAPIE i NIE CHLAPIE – koniec z czasochłonnym zabezpieczaniem pomieszczenia i brak uporczywych plam po gruntowaniu. Atlas Grunt NKP to w 100% czysta robota.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Fachowcy zgodnie przyznają – największym problemem przed gruntowaniem jest czasochłonne zabezpieczanie powierzchni i wszelkich elementów znajdujących się w pomieszczeniu. Kapanie, chlapanie czy ściekanie występujące przy standardowym gruncie wodnym powoduje, że brudne jest zarówno miejsce pracy, jak i ubranie. Dlatego dotychczas ten etap remontu wiązał się z dokładnym zabezpieczaniem powierzchni, a na koniec z szorowaniem siebie i wszystkiego wokoło. ATLAS zatroszczył się o komfort pracy Fachowców, oferując im rozwiązanie, które pomaga w sprawnej realizacji zlecenia. Bo przecież czas to pieniądz, a żaden z Fachowców nie lubi go marnować na przygotowywanie się do roboty i sprzątanie po niej.

ATLAS GRUNT NKP to jedyny tego typu, gotowy do użycia produkt na rynku, będący odpowiedzią na wyzwania, przed którymi staje branża budowlana. Dla profesjonalistów, ekip budowlanych i wykonawców indywidualnych.

Gruntowna technologia


Koniec z chlapaniem, rozcieńczaniem, odmierzaniem. ATLAS GRUNT NKP został stworzony w innowacyjnej formule SMART 5.0. Struktura koloidalna, z zastosowaną w produkcie technologią żelową gwarantuje czystość i komfort pracy, dostosowuje się do każdego podłoża, które głęboko penetruje i wzmacnia, a ponadto nie wybłyszcza powierzchni i nie powoduje zacieków.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Z gruntu proste


Żelowa formuła nowego ATLAS GRUNTU NKP powoduje ekspresowe gruntowanie – podwyższa standard pracy. Wykonawca z jednego namoczenia wałka jest w stanie nanieść grunt na dwukrotnie większą powierzchnię. Kolejne prace są możliwe już po 15 minutach. Grunt sprawdzi się na licznych powierzchniach wewnątrz i na zewnątrz budynku. Można go stosować pod gładzie, tynki, farby, posadzki czy płytki.

Gruntownie przetestowany:
- 8 miesięcy prac nad idealną recepturą,
- 36 przebadanych formulacji,
- 720 wykonawców testujących produkt.

Grunt to promocje


By każdy chętny mógł przetestować ATLAS GRUNT NKP i przekonać się, że praca z nim to czysta przyjemność, ATLAS oferuje bezpłatne próbki produktu w 2 litrowych opakowaniach. Taka próbka pozwala na zagruntowanie małego pomieszczenia. Kupon na ATLAS GRUNT NKP jest dostępny w najnowszym wydaniu magazynu Atlas Fachowca.

To jednak nie jedyna promocja. Na start producent oferuje ATLAS GRUNT NKP w super ofercie 1+1. Dzięki temu kupując jeden produkt o pojemności 5 kg, otrzymamy drugą taką samą pojemność w pakiecie.

REKLAMA:

Najważniejsze właściwości ATLAS GRUNT NKP:
- formuła koloidalna – zapewnia czystość i komfort pracy – bez kapania i chlapania;
- dostosowuje się do każdego podłoża – pod gładzie, tynki, farby, posadzki czy płytki;
- silnie penetruje i wzmacnia podłoże;
- nie wybłyszcza powierzchni;
- nie powoduje zacieków;
- przyśpiesza działanie – 2x szybsza aplikacja, a kolejne prace już po 15 min;
- prosty w aplikacji – bez rozcieńczania i odmierzania;
- do wewnątrz i na zewnątrz.ATLAS GRUNT NKP jest dostępny w kanistrach o pojemności 5 kg.

Film produktowy na temat właściwości ATLAS GRUNT NKP można znaleźć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=2v-ajgcSxyk 

Więcej informacji na temat ATLAS GRUNT NKP można znaleźć na stronie internetowej www.gruntnkp.pl.
Przeczytaj również: Grunt to podstawa
Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl korter.pl
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt