chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Linie zmieniają wszystko – udoskonalona płyta Rigips PRO typ A

Linie zmieniają wszystko – udoskonalona płyta Rigips PRO typ A

04.06.2022
Teraz wykonywanie sufitów podwieszanych, ścian działowych, okładzin ściennych czy sufitowych jest jeszcze prostsze i szybsze niż dotychczas. Wszystko dzięki nowej, udoskonalonej wersji płyty Rigips PRO typ A, która posiada dodatkowe nadruki, ułatwiające montaż do profili w rozstawie co 40 cm, a także inne pomocnicze oznaczenia ułatwiające prace.

Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips

W przypadku montażu płyty do konstrukcji z profili w rozstawie co 40 cm, wykonawca za pomocą sznura traserskiego, ołówka lub lasera zmuszony jest do wyznaczenia linii, wzdłuż których będzie umieszczał wkręty. Nowa wersja płyty Rigips PRO typ A 12,5 mm posiada teraz dodatkowe linie pomocnicze, które pozbawiają wykonawcę konieczności wykonywania tych pomiarów.

Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips

- Płyta Rigips PRO typ A od zawsze wyróżniała się na rynku suchej zabudowy. Jako firma za cel stawiamy sobie słuchanie klienta i jego potrzeb. Przerywane linie umieszczone na płycie umożliwiają jej montaż do zagęszczonych profili w rozstawie co 40 cm bez użycia dodatkowych narzędzi, takich jak sznur traserski czy laser. Z każdym udogodnieniem chcemy zaoszczędzić cenny czas wykonawcy, tak aby w ciągu pracy mógł zrobić jak najwięcej m2 niezależnie od konstrukcji przegrody - mówi Agnieszka Gładysz, Product Manager.

Dodatkowo na licu płyt można znaleźć wiele innych, pomocniczych nadruków, przyspieszających czas pracy. Należą do nich m.in. miarka, ułatwiająca zmianę wymiaru płyty na dowolną długość bez użycia centymetra czy kropka, która ułatwia identyfikację środka płyty.

Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips

Płyty gipsowo-kartonowe Rigips PRO typ A mają szerokie zastosowanie. Stosuje się je do wykonywania poszycia ścian i sufitów w systemach suchej zabudowy oraz prefabrykacji różnych elementów budowlanych.

Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips

- Materiały, które są zgodne z normą EN520:2004+A1:2009, idealnie sprawdzą się przy wykonywaniu: okładzin ściennych i sufitowych, ścian działowych, sufitów podwieszanych czy zabudowy poddaszy. Produkt przeznaczony jest do pomieszczeń, w których wilgotność względna powietrza nie przekracza 70% - dodaje Agnieszka Gładysz.

Więcej: https://www.rigips.pl/plyty-gk-z-nadrukiem-linie-zmieniaja-wszystko
REKLAMA:Autor: Rigips - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
najcześciej czytane najcześciej czytane
Najczęściej czytane
CEMEX edukuje o bezpieczeństwie w ruchu drogowym podczas „Rodzinnego Rajdu Rowerowego” w Rudnikach
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl korter.pl
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt