chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » GIPSAR Go! Kontroluj pracę i ciesz się idealnie gładką powierzchnią

GIPSAR Go! Kontroluj pracę i ciesz się idealnie gładką powierzchnią

07.07.2021
GIPSAR Go! gotowa gładź finiszowa, za sprawą swoich wyjątkowych właściwości, cieszy się rosnącą popularnością wśród Wykonawców. Produkt ten przeznaczony jest do wykonywania gładzi na powierzchni ścian i sufitów wewnątrz budynków oraz do całopowierzchniowego szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych. Zmiana koloru umożliwiająca kontrolę postępu prac, szybka i łatwa aplikacja, ograniczone pylenie czy idealnie gładka powierzchnia to tylko niektóre z cech gładzi, które cenią sobie Fachowcy.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
GIPSAR Go! może być stosowany na podłożach takich jak: beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne, tynki gipsowe oraz płyty gipsowo-kartonowe – wewnątrz budynków. Zawarte w recepturze produktu specjalnie wyselekcjonowane wypełniacze mineralne o optymalnym uziarnieniu, umożliwiają uzyskanie pożądanej, bardzo gładkiej powierzchni bez poprawek – już przy pierwszym zagładzaniu piórem!

Komfort i kontrola postępu prac


Specjalnie dobrana konsystencja pozwana na łatwą aplikację GIPSAR Go! pacą, wałkiem lub agregatem.
Jako gładź przyjazna Wykonawcom może być nakładana metodą „mokre na mokre”, co znacząco wpływa na czas realizacji zleceń. Komfortowy, długi czas obróbki pozwala na zagładzanie bez pośpiechu, a łączenia pól roboczych pozostaną niewidoczne. Widoczna podczas wysychania zmiana koloru gładzi, umożliwia kontrolę postępu prac. Optymalna twardość pozwala na szlifowanie GIPSAR Go! ręcznie lub mechanicznie.
REKLAMA:


Pył pojawiający się podczas szlifowania nie unosi się jednak po całym pomieszczeniu, lecz opada po ścianie i jest łatwy do sprzątnięcia.

Wszechstronność i przyjazność


GIPSAR Go!, gotowa gładź finiszowa może być malowana każdym rodzajem farb: akrylowymi, lateksowymi i ceramicznymi. Jej satynowa powierzchnia gwarantuje dobrą współpracę z powłokami malarskimi.
Gładź jest także wysoce odporna na rozmiękanie – gruntowanie jest bezpieczne dla powierzchni i nie prowadzi do jej uszkodzenia.

GIPSAR Go! to:


- Szybka i łatwa aplikacja - również metodą „mokre na mokre”
- Aplikacja pacą, wałkiem lub agregatem
- Idealna powierzchnia – bez pęcherzy i kraterów
- Kontrola postępu prac – zmiana koloru podczas wysychania
- Łatwe szlifowanie i ograniczone pylenie
- Komfortowy, długi czas obróbki
- Szlifowanie ręczne i mechaniczne
- Malowanie każdym rodzajem farbyGIPSAR Go! sprzedawany jest w okrągłych, 18 kg wiadrach. Więcej informacji na temat gotowej gładzi finiszowej GIPSAR Go! można znaleźć na www.atlas.com.pl.

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt