chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Nowość w linii Sopro FLOOR! Poznajcie wylewkę WS 3.70 extreme

Nowość w linii Sopro FLOOR! Poznajcie wylewkę WS 3.70 extreme

30.11.2020
Sopro FLOOR WS 3.70 extreme to nowość w linii wylewek samopoziomujących Sopro FLOOR – cenionych ze względu na wysoką wytrzymałość, doskonałą rozpływność i uniwersalne zastosowanie. Czym wyróżnia się na tle pozostałych produktów tej serii? Przede wszystkim unikatową technologią, która umożliwia wyrównywanie trudnych podłoży (stare podkłady cementowe, beton, powierzchnie wykonane z drewna, lastrico lub z istniejących okładzin ceramicznych i kamiennych) oraz kształtowanie spadków do 4% – zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro

Wylewka do zadań specjalnych


Cementowa wylewka samopoziomująca Sopro FLOOR WS 3.70 extreme to produkt przeznaczony do stosowania na trudnych podłożach, takich jak stare posadzki betonowe oraz powierzchnie wykonane z drewna, OSB, lastrico, jastrychu cementowego, magnezjowego lub anhydrytowego. Doskonale spełni swoje zadanie również w przypadku istniejących, trwałych okładzin ceramicznych, powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego, betonu i betonu nieobrobionego.

WS 3.70 extreme można stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Idealnie sprawdzi się również jako wylewka samopoziomująca na podłogi ogrzewane.

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro

Jeden produkt, dwa zastosowania


Produkt Sopro FLOOR WS 3.70 extreme można stosować jako wylewkę samopoziomującą do wyrównywania podłoży mineralnych (do warstw o grubości 3-70 mm) oraz do wytwarzania równych i gładkich powierzchni w pomieszczeniach, jak również jako stabilną masę szpachlową do kształtowania spadków do 4% w pomieszczeniach wilgotnych i mokrych, na balkonach, tarasach itp. Tworzy optymalne, równe podłoże pod następnie wykonywane uszczelnienie zespolone.

Specjalna receptura


Sopro FLOOR WS 3.70 extreme, dzięki zawartości wyselekcjonowanych włókien wzmacniających, umożliwia wyrównywanie trudnych podłoży a przy okazji tworzy idealnie równą i twardą powierzchnię. Zastosowana w roli wylewki samopoziomującej wykazuje dużą wytrzymałość na ściskanie – w granicach 25 N/mm2, jak również na zginanie – około 5 N/mm2 (po 28 dniach od zastosowania). W przypadku podłoży krytycznych rekomendujemy zastosowanie WS 3.70 extreme w towarzystwie siatki zbrojącej PG-X 1188, która zagwarantuje nam nie tylko elastyczną, ale również ekstremalnie wytrzymałą powierzchnię pod dalsze prace wykończeniowe.

Dowolność w aplikacji


Sopro FLOOR WS 3.70 extreme posiada bardzo dobre parametry robocze i właściwości modelowania dzięki możliwości zmiany ilości wody zarobowej. Można nanosić ją ręcznie lub pompą – wedle własnych preferencji. Posiada długi czas użycia (około 30-40 minut), co umożliwia większą staranność i precyzję podczas wykonywania prac. Co więcej, już po 2-3 godzinach od zastosowania wylewki można na niej układać płyty ceramiczne, a po 24 godzinach – również kamień naturalny.

REKLAMA:

Bezpieczna w stosowaniu


Wylewka szybkowiążąca WS 3.70 extreme posiada licencję EMICODE® według GEV: EC1PLUS, co oznacza bardzo niski poziom emisji lotnych związków organicznych. Taka klasyfikacja produktu jest dowodem na bezpieczeństwo jego stosowania względem ludzi oraz środowiska naturalnego.Nowa wylewka szybkowiążąca WS 3.70 extreme powstała jako odpowiedź na wyzwania, z jakimi mierzą się fachowcy podczas realizacji codziennych zadań. Podobnie jak pozostałe produkty z linii Sopro FLOOR posiada wysoką jakość i znakomite właściwości robocze. Dzięki unikatowej technologii i dodatkowi włókien wzmacniających może być stosowana nawet w sytuacjach krytycznych. To wszystko czyni z niej produkt o wszechstronnym zastosowaniu, pozwalającym uzyskać gładkie, równe i profesjonalnie przygotowane podłoże.

Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt