chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
?PHPSESSID=55c521b62fdba9bd29e08b121f57b6d6""
Najnowsze wiadomości z branży

illbruck, ekspert w zakresie rozwiązań do uszczelniania, klejenia oraz izolowania złączy budowlanych w segmencie okien, drzwi i fasad, wprowadza nowe opakowania zbiorcze produktów hybrydowych. Kartonowe pudełka o nowoczesnym, prostym designie, w które pakowane będą kleje i uszczelniacze, to kolejny przykład zaangażowania marki w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Nowe opakowania, jednakowe w całej Europie, będą wprowadzane na rynek stopniowo od połowy lata 2024 roku.

Grupa PSB Handel S.A. śledzi ceny wiodących materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu, co pozwala obserwować zmiany trendów.

Grupa PSB Handel S.A. wspiera Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu. Od 2007 r. pomagamy w rozwoju polskiej kardiochirurgii oraz wprowadzaniu do praktyki klinicznej nowoczesnych technik i technologii w zakresie leczenia serca.

Do grona firm zrzeszonych w Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO), reprezentującym polską branżę ociepleń, dołączyła firma Sopro Polska, jeden z wiodących producentów chemii budowlanej nie tylko na rynku krajowym.

Dnia 16 czerwca 2024 uczestniczyliśmy w pikniku dekarskim organizowanym przez Polskie Hurtownie Dachowe na stadionie Widzewa w Łodzi.

Wakacje Polaków nie tylko sprzyjają relaksowi, ale stanowią idealny czas na podejmowanie prac remontowych. Z najnowszego danych platformy z usługami — Oferteo.pl wynika, że najwięcej zmian planujemy w mieszkaniach, bo aż 65% - w porównaniu z 35% remontów, które zrealizujemy w domach.

Grupa PSB Handel S.A. była mecenatem XXX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego imienia Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju. Przyjechały światowe gwiazdy opery i muzyki klasycznej, były ciekawe spotkania z wybitnymi artystami.

Grupa Śnieżka opublikowała interaktywną wersję zintegrowanego raportu rocznego za 2023 rok. Stanowi on kompleksową analizę osiągnięć Grupy, integrując wyniki finansowe z aspektami dotyczącymi wpływu środowiskowego, społecznego oraz ładu korporacyjnego (ESG).

Co ważnego wydarzyło się w firmie SIPUR w I połowie 2024 roku? Skrót najważniejszych wydarzeń

Mimo rosnącej popularności zrównoważonych rozwiązań, branża budowlana wciąż w zbyt małym stopniu bierze pod uwagę wartość społeczną, apeluje Arup, międzynarodowy lider w zakresie zrównoważonej inżynierii. Firma opracowała raport, w którym prezentuje kluczowe elementy projektowania z myślą o ludziach oraz zbiera inspiracje z całego świata. Wśród nich jest m.in. przedszkole skonstruowane z przyjaznych dla środowiska i dostępnych lokalnie materiałów oraz projekt inkluzyjnych ścieżek rowerowych.

AkzoNobel po 11 latach powrócił z akcją malowania do Centrum Zdrowia Dziecka. 20. czerwca 100 wolontariuszy podjęło wyzwanie upiększenia szpitala w Warszawie. Grafiki wesołych zwierząt w pięknych pastelowych odcieniach, które pojawiły się na ścianach, mają sprawić, by uśmiech ponownie zagościł na buziach małych pacjentów. Podczas wydarzenia obecna w CZD była również ambasadorka marki Dulux, Magdalena Boczarska.

MAPEI dołącza do grona sponsorów Unii Tarnów ŻSSA, klubu żużlowego z ponad 60-letnią historią. Od lat wspieramy sport, dlatego cieszymy się ze współpracy z tak cenionymi sportowcami. Klub od początku swojego istnienia intensywnie się rozwijał, co przyniosło mu liczne osiągnięcia w wyścigach na różnych szczeblach:

Cemex Polska już po raz kolejny nagrodził najlepsze prace dyplomowe skupione wokół tematyki innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produktowych w branży cementowej, betonowej i kruszywowej.

15 maja br. Jacek W. Kulig objął stanowisko Dyrektora ds. Produktu i Technologii w firmie Baumit, będącej jednym z wiodących producentów chemii budowlanej, który już od 30 lat współtworzy polski rynek budowlany, przyczyniając się do jego rozwoju.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt