chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Ranking Budowlana Marka Roku 2016 - weryfikacja materiałów

Ranking Budowlana Marka Roku 2016 - weryfikacja materiałów

10.02.2016
Producenci poddają się weryfikacji postrzegania swoich marek przez użytkowników bezpośrednich. ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza wśród wykonawców ogólnopolskie badanie ankietowe Budowlana Marka Roku.

Celem akcji jest poznanie opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Fachowcy spontanicznie wskazują marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz o te, które wg nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. To są „ich” marki, które polecają i do których często są przywiązani, gdyż zapewniają one określone, pozytywne doświadczenia.

Wyniki ogłoszone zostaną publicznie w czerwcu, podczas uroczystej Gali. Raporty Budowlana Marka Roku 2016 przedstawią zarówno aktualną klasyfikację opartą o roczny cykl używania produktów, jak i pozycje marek w szeregu kilkuletnim.
REKLAMA:


Publikacje te dostępne są jedynie dla producentów, którzy biorą udział w Rankingu gdyż stanowią cenne dla strategii marketingowych dane. Na tej podstawie można stwierdzić, czy lokaty danych marek w danym roku wynikają z testowania produktów, którego źródłem może być zaciekawienie przekazem lub promocja, czy też dana marka ma już zbudowany mocny branding oparty na realizacji obietnic zawartych w komunikatach marketingowych.

Śledzenie preferencji aktualnych na rynku i poznania wiarygodnych, cenionych produktów budowlanych na stronie organizatora.

Portal www.chemiabudowlana.info jest patronem medialnym rankingu.
Przeczytaj również: Budowlana Marka Roku 2018
Autor: ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy ASM – Ce
Nowości z firmy ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.
Czytelnia firmy ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.
Poradnik firmy ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt