chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » IV edycja programu Mistrzowie Izolacji ISOVER

IV edycja programu Mistrzowie Izolacji ISOVER

18.01.2016
IV edycja programu Mistrzowie Izolacji ISOVER to wyjątkowa akcja, w której Mistrzowie Izolacji zdobywają nagrody i realizują marzenia dzieci. Profesjonalni wykonawcy zbierając punkty z etykiet produktów, zdobywają nagrody i jednocześnie pomagają spełniać marzenia podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover
Mistrzowie Izolacji to autorski program ISOVER, producenta materiałów izolacyjnych, dedykowany wykonawcom pracującym na produktach marki. Uczestnicy zbierając punkty za zakup premiowanych produktów, wymieniają je na atrakcyjne nagrody – w tym dla najlepszych tygodniowy wyjazd all inclusive na Majorkę.

Dodatkową korzyścią udziału w trwającej właśnie czwartej edycji Programu jest możliwość wsparcia fundacji spełniającej marzenia dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi ich życiu. – To wyjątkowa edycja Programu „Mistrzowie Izolacji”, ponieważ wykonawcy mogą czerpać podwójną radość z udziału w nim. Już teraz, za sprawą środków pozyskanych dzięki ich aktywności, możemy spełnić marzenia dwójki dzieci, podopiecznych fundacji Mam Marzenie - Filipa, który chciałby wraz z mamą obejrzeć na żywo mecz drużyny piłkarskiej FC Barcelona oraz Oliwii, która marzy, aby zostać arielką. Jesteśmy pewni, że wspólnie uda nam się zrealizować wiele pięknych dziecięcych marzeń – mówi Monika Naczeńska, Koordynator Komunikacji Marketingowej ISOVER.
REKLAMA:


Aby dołączyć do programu, wystarczy wypełnić formularz i zarejestrować się na stronie firmy. Wysyłając etykiety z produktów premiowanych, wykonawcy wymieniają je na atrakcyjne nagrody oraz mają możliwość udziału w profesjonalnych szkoleniach. Każdy program zwieńczony jest atrakcyjnym finałem.

Autor: Isover - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Isover
Nowości z firmy Isover
Czytelnia firmy Isover
Poradnik firmy Isover
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt