chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » IZOHAN „Złotym Płatnikiem 2014”

IZOHAN „Złotym Płatnikiem 2014”

13.08.2015
Należąca do Grupy ATLAS firma IZOHAN została nagrodzona certyfikatem „Złotego Płatnika 2014”. Wyróżnienie jest przyznawane firmom za zachowanie najwyższych standardów płatniczych w 2014 roku.

Chemia budowlana - Fot. Izohan
Fot. Izohan
System przyznawania certyfikatów jest równie klarowny, jak postawy płatnicze laureatów. Za pomocą wskaźnika Moralności Płatniczej (PMI – Payment Morality Index) oceniana jest rzetelność oraz terminowość płatnicza - najwyższe wyniki zapewniają przyznanie certyfikatu „Złoty Płatnik 2014”. Wyróżnienie stanowi gwarant dla potencjalnych kontrahentów nagrodzonych spółek, świadcząc o bezpieczeństwie i rzetelności danej firmy na polu finansowych rozliczeń.

Certyfikat „Złotego Płatnika 2014” to kolejna, po Diamentowej Statuetce w plebiscycie „Przedsiębiorstwo Fair Play”, nagroda dla gdyńskiego przedsiębiorstwa, potwierdzająca rzetelność i uczciwość z biznesie. Wartości te, tożsame z kultywowanymi z całej Grupie ATLAS, są wyznacznikiem działań podobnie jak najwyższa jakość oferowanych produktów.
REKLAMA:


Zdobyte wyróżnienie to dla nas niewątpliwy sukces, ale stanowi ono również wartość dla naszych obecnych i przyszłych odbiorców i użytkowników produktów – mówi Paweł Ziembiński, Prezes Zarządu firmy IZOHAN. – Profesjonalizm w biznesie należy rozumieć kompleksowo w ramach funkcjonowania całej firmy, zarówno w oferowaniu najwyższej jakości usług i rozwiązań, jak i relacji finansowych z partnerami biznesowymi. Certyfikat „Złotego Płatnika 2014” podkreśla nasze odpowiedzialne praktyki płatnicze oraz fakt, iż szacunek i zaufanie klienta to dla nas priorytet. Jest on wzmocnieniem siły naszych marek: Izohan, Izolmat, Nexler.

Za przyznanie certyfikatów „Złoty Płatnik 2014” jest odpowiedzialny Euler Hermes, który od 11 lat prowadzi Program Analiz Należności, platformę do wymiany informacji na temat terminowości regulowania zobowiązań płatniczych

Źródło: Izohan

Autor: Izohan - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Izohan
Nowości z firmy Izohan
Czytelnia firmy Izohan
Poradnik firmy Izohan
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt