chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » IZOHAN IZOBUD WK plus-nowy produkt firmy IZOHAN

IZOHAN IZOBUD WK plus-nowy produkt firmy IZOHAN

04.05.2015
IZOHAN IZOBUD WK plus to dyspersyjny lepik o przyspieszonym wiązaniu, rekomendowany jest do montażu elementów izolacyjnych i termoizolacyjnych.

Chemia budowlana -  Fot. IZOHAN
Fot. IZOHAN
IZOHAN IZOBUD WK plus to dyspersyjna, asfaltowo-kauczukowa, bezrozpuszczalnikowa masa hydroizolacyjno-klejąca stosowana na zimno. To, co szczególnie wyróżnia produkt, to bardzo szeroki zakres przeznaczenia. Preparat jest polecany do montażu płyt EPS i XPS oraz twardych płyt z wełny mineralnej na podłożach nienasiąkliwych (blachy, papy, izolacje bitumiczne) i nasiąkliwych (beton). Dodatkowo, lepik rekomendowany jest do przyklejania styropapy, papy do styropianu oraz do łączenia styropianu i papy między sobą przy izolacji oraz termoizolacji dachów. Producent poleca swój nowy produkt również do wykonywania hydroizolacji przeciwwilgociowej.

Istotną cechą preparatu jest bardzo szybkie wiązanie i wysoka siła klejenia, wynikające z zastosowania wodnej emulsji uszlachetnionych asfaltów oraz wypełniacza mineralnego w postaci modyfikowanych cementów. Pozwala to na znaczne przyspieszenie prac budowlanych.
REKLAMA:


Źródło: IZOHAN

Autor: Izohan - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Izohan
Nowości z firmy Izohan
Czytelnia firmy Izohan
Poradnik firmy Izohan
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt