chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Sika wśród 100 najlepszych firm szwajcarskich

Sika wśród 100 najlepszych firm szwajcarskich

26.09.2014
W rankingu, który mierzył poziom wpływów ze sprzedaży wśród 100 najlepszych szwajcarskich firm, Sika osiągnęła największy wzrost, przesuwając się z pozycji 77 na 45. Ranking przeprowadzony został przez Handelszeitung, wiodący tygodnik ekonomiczny w Szwajcarii.

Chemia budowlana - Ranking, Fot. Sika
Ranking, Fot. Sika
Innowacja, nieustanna ekspansja i nowa linia businessowa
W porównaniu do roku 1975 Sika podniosła się aż o 32 miejsca w prestiżowym rankingu i obecnie znajduje się w czołowej 50-tce szwajcarskich firm o najlepszym poziomie obrotu. Wynik jest o tyle satysfakcjonujący, że tylko 29 firm uwzględnionych w rankingu sprzed prawie 40-tu lat ponownie znalazło się w tegorocznym zestawieniu, a tylko 4 z nich odnotowały wzrost - żaden natomiast nie był aż tak znaczący.

Szeroka gama produktowa
Tylko w roku 2013 Sika uzyskała 73 nowe patenty i obecnie znajduje się w ścisłej 10-tce firm szwajcarskich o najwyższym potencjale innowacyjności. W ofercie Sika znajduje się niemal 800 rodzin produktowych, dzięki czemu firma jest w stanie spełniać wymagania stawiane przez różnorodne grupy klientów na całym świecie.
Przeczytaj również: Zmiana w zarządzie Sika Poland
REKLAMA:


Chemia budowlana - Wzrost sprzedaży, Fot. Sika
Wzrost sprzedaży, Fot. Sika
Dzisiaj Sika ma wiodącą pozycję w rozwoju i produkcji materiałów i systemów przeznaczonych do klejenia, uszczelniania, wygłuszania, wzmacniania oraz zabezpieczania w sektorze budownictwa i przemysłu, głównie samochodowego. Tak szeroki zakres produktów pozwala producentowi na nieustanny rozwój i wzrost poziomu sprzedaży.

Globalna obecność Sika
Sika posiada oddziały w 84 krajach, produkcja odbywa się w ponad 160 fabrykach na całym świecie. Łącznie firma zatrudnia 16 tys. pracowników, którzy w ostatnim roku wygenerowali sprzedaż na poziomie 5,14 miliardów CHF.

Źródło: Sika
Autor: Sika - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sika
Nowości z firmy Sika
Czytelnia firmy Sika
Poradnik firmy Sika
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt