chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Dziewiętnaście nowych pomysłów na niepowtarzalne mieszkanie

Dziewiętnaście nowych pomysłów na niepowtarzalne mieszkanie

17.03.2014
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA zaprezentowała nowości w kolekcji Śnieżka Satynowa na 2014 rok. To dziewiętnaście zupełnie nowych barw. Paleta kolorystyczna – łącznie z kolorem Śnieżnobiałym – liczy już 61 kolorów. Wszystkie stanowią inspirację do barwnego wyrażenia własnej osobowości.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Porcelanowa Biel, Kremowa Delikatność, Orientalny Taniec czy Twórcza Nostalgia – to tylko niektóre przykłady z gamy zaprojektowanych przy pomocy cenionych architektów oraz designerów nowych kolorów. Wszystkie w harmonijny sposób dopełniają istniejącą paletę, czyniąc ją jeszcze bardziej unikatową. Cała kolekcja farb Śnieżka Satynowa jest zaproszeniem w podróż do świata fascynujących i inspirujących barw, które dodadzą blasku każdemu pomieszczeniu.

– Nowa, bogatsza oferta daje możliwość tworzenia różnorodnych aranżacji w uzupełniających się tonacjach – mówi Anna Kopera z FFiL Śnieżka SA. – Barwy, które znajdują się w kolekcji farb Śnieżka Satynowa to prosty i niezawodny sposób na wykreowanie niepowtarzalnej, zgodnej z naszą naturą i najnowszymi trendami przestrzeni do życia, pracy i wypoczynku. Każdy znajdzie wśród nich inspirację do kreatywnej zabawy kolorem, nie tylko na wiosnę – dodaje.
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Śnieżka Satynowa to wysokiej jakości farba do wnętrz. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Teflon® surface protector tworzy niezwykle trwałe powłoki, z których można łatwo usuwać plamy i zabrudzenia. Farba jest prosta w aplikacji, doskonale kryje i nie chlapie podczas malowania. Śnieżka Satynowa została wyróżniona certyfikatem jakości KidZone. Jakość produktu potwierdził także Polski Komitet Normalizacyjny (zgodność z normą PN-C 81914:2002) oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA, które przyznało Śnieżce Satynowej certyfikat EcoLabel.

Źródło: Śnieżka

(MZ)
Przeczytaj również: Dziecięce pasje w kolorze
REKLAMA:


Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt