chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Austrotherm „Gazelą Biznesu”

Austrotherm „Gazelą Biznesu”

21.02.2014
"Gazele Biznesu" to konkurs organizowany nieprzerwanie od 2000 roku. Jego celem jest wyróżnienie małych i średnich firm, które dzięki dynamicznemu rozwojowi doskonale radzą sobie wśród znacznie większych konkurentów. Tym, co charakteryzuje „firmę-gazelę”, jest z pewnością umiejętność podejmowania szybkich decyzji i odwaga w ich realizacji.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm
Ponadto firmy, które zwyciężają w konkursie, muszą spełnić bardzo rygorystyczne kryteria. Między innymi w trzech pełnych, poprzedzających konkurs latach, odnosić znaczny wzrost przychodów oraz ani razu nie odnotować straty. Firmy ubiegające się o miano "Gazeli Biznesu" publikują swoje wyniki finansowe w Monitorze Polskim B, a ich analizą na potrzeby konkursu zajmuje się wywiadownia gospodarcza Coface Poland. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów osiągnięty w ciągu badanych lat (2012 vs. 2010).

- Jest to już nasz 4 tytuł, jaki otrzymujemy w ramach konkursu "Gazele Biznesu". To potwierdzenie, że transparentność i rzetelność jest doceniana. Co istotne, to także sygnał dla partnerów, że jesteśmy silni, stabilni i rozwojowi - powiedziała Anna Śpiewak, prezes Austrotherm Sp. z o.o. - współpraca z nami nie niesie żadnego ryzyka, a my wciąż wymagamy od siebie i od oferowanych przez nas produktów - najwyższej jakości.
REKLAMA:


(G)

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt