chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » ISOVER wspiera polskich skoczków

ISOVER wspiera polskich skoczków

29.11.2013
W sobotę, 23 listopada rozpoczęła się kolejna edycja Pucharu Świata w skokach narciarskich. Firma ISOVER nie pozostając bierna wobec zimowej pasji i mając na uwadze ogromny potencjał zawodników, będzie szczególnie dopingować dwóch skoczków polskiej kadry:

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover
Kamila Stocha – Mistrza Polski oraz brązowego medalisty Pucharu Świata 2013
Stefana Hulę – wielokrotnego reprezentanta kadry skoczków

ISOVER podpisał umowę sponsorską na cały sezon zimowy 2013/2014, co oznacza, że wesprze starty polskich skoczków również podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi.
REKLAMA:


Producent wie jak wiele emocji budzi w Polakach, w klientach firmy, partnerach handlowych i wszystkich pracownikach zimowa rywalizacja. ISOVER ma nadzieję, że w tym sezonie wspólnie będziemy kibicować całej polskiej kadrze, a w szczególności uzdolnionym „podopiecznym” firmy.

Źródło: Isover

Autor: Isover - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Isover
Nowości z firmy Isover
Czytelnia firmy Isover
Poradnik firmy Isover
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt