chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Styropian Termo Organiki najlepszy na rynku

Styropian Termo Organiki najlepszy na rynku

09.09.2013
Termo Organika, największy producent styropianu w Polsce i jeden z największych w Europie, po raz kolejny została doceniona przez klientów, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii „Producenci styropianu” w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości 2013.

Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika
Nagrodzone styropiany najlepiej sprawdzają się w markowym, kompletnym „Systemie ociepleń Termo Organika” w którego skład wchodzą jeszcze tynki, kleje, farby i inne potrzebne materiały do wykonania trwałego ocieplenia przynoszącego oszczędności. Prestiżowa nagroda to kolejny sygnał z rynku potwierdzający niekwestionowaną pozycję Termo Organiki, jako lidera rynku dostarczającego, od ponad dekady, najwyższej jakości produkty do ociepleń budynków.

Innowacyjność i jakość


Termo Organika od początku działalności stawia na jakość i innowacyjność produktów, firma posiada własne laboratoria badawczo - kontrolne i autorskie systemy kontroli produkcji. Konsekwentnie ulepsza produkty w oparciu o nowe technologie oraz własne, oryginalne rozwiązania, niedostępne dla innych. Wszystkie styropiany posiadają prestiżowe rekomendacje Instytutu Techniki Budowlanej, a od ponad roku zdobywają uznanie na bardzo wymagającym rynku niemieckim. Dodatkowym wyznacznikiem klasy produktów jest fakt, że są to materiały ociepleniowe najchętniej wybierane przez osoby budujące domy dla siebie.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika

Sekret styropianów


Termo Organika jako jedyna w kraju produkuje oryginalnego Dalmatyńczyka - styropian w kropki - materiał izolacyjny o wysokiej, gwarantowanej jakości spełniający, z zapasem, wszystkie deklarowane parametry zawarte w europejskiej normie. Charakterystyczne ciemne kropki są perełkami powstałymi z surowców zawierających np. grafit. Surowce takie są używane do produkcji srebrnoszarych płyt styropianowych „Termonium” i „Termonium Plus” o najwyższych właściwościach izolacyjnych. To właśnie te płyty zostały wykorzystane do ocieplenia pierwszego w Polsce domu pasywnego w Smolcu pod Wrocławiem, pierwszej pasywnej hali sportowej w Słomnikach koło Krakowa, czy też unikatowego, być może jedynego na świecie, pasywnego kościoła w Nowym Targu. Dynamika sprzedaży szarych płyt rośnie z roku na rok. Dotychczas stosowane były głównie w budownictwie energooszczędnym, obecnie coraz częściej zdobywają uznanie w tradycyjnym budownictwie jednorodzinnym. Firma produkuje również pomarańczowo - białe styropiany w kropki „Gold”. Te nowoczesne płyty o lambdzie 0,038 są niezwykle odporne na warunki atmosferyczne. Naukowcy firmy ograniczyli wpływ promieni UV na styropian przez zastosowanie opatentowanych dodatków.

Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika

Ocieplenie dające ciepło i oszczędności


Lider rynku styropianów, od dwóch lat, posiada własny zakład chemii budowlanej, dzięki któremu jest w stanie zaproponować konsumentom - według wielu ekspertów - najlepsze kompletne ocieplenie na rynku „System ociepleń Termo Organika”. To zestaw wszystkich materiałów (płyty styropianowe, kleje, farby, tynki i siatki), który pozwala na stworzenie odpowiedniej ochrony cieplnej ścian budynku. Jego zastosowanie daje gwarancję oszczędności na ogrzewaniu i szybki zwrot pieniędzy zainwestowanych w ocieplenie. Wszystkie elementy naszego systemu - poza tym, że są wysokiej jakości - to dodatkowo wzajemnie się uzupełniają, doskonale do siebie pasują i w efekcie pozwalają na uzyskanie wysokich standardów budowlanych. System tej klasy może znacząco zmniejszyć zużycie energii w stosunku do domu nieocieplonego lub ocieplonego tylko cienką warstwą izolatora, a co za tym idzie zmniejszyć wydatki na ogrzewanie. Kompletny system w 2013 r. cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów indywidualnych.

Autor: Termo Organika - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Termo Orga
Nowości z firmy Termo Organika,
Czytelnia firmy Termo Organika,
Poradnik firmy Termo Organika,
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt