chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Uroczysta gala z okazji XX-lecia ISOVER w Polsce za nami

Uroczysta gala z okazji XX-lecia ISOVER w Polsce za nami

21.05.2013
ISOVER, lider w dziedzinie izolacji budowlanych, obchodzi w tym roku 20-lecie działalności w Polsce. Najwyższa jakość, silna marka, innowacje i przewaga technologiczna - to kluczowe czynniki, które zdecydowały o sukcesie firmy na polskim rynku. Z tej okazji, 16 maja br. w przepięknie zaaranżowanym hotelu Monopol w Katowicach, odbyła się uroczysta gala podsumowująca 20 lat obecności firmy na polskim rynku.

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover
Zebranych gości przywitał Piotr Dauksza, Dyrektor Generalny ISOVER, który przypomniał najistotniejsze kroki milowe w historii firmy. Następnie na scenę wszedł Emmanuel Normant, Prezydent Branży Izolacji Grupy Saint-Gobain. W swoim wystąpieniu podkreślił znaczenie misji i wizji Saint-Gobain w strategii ISOVER oraz przypomniał wartości firmy. - Konsekwencja, innowacyjne pomysły i wiara w sukces przyniosły wymierne rezultaty w postaci wiodącego miejsca w branży oraz zaufania, jakim obdarzają nas nasi Partnerzy i Klienci - tłumaczył Normant.

Po powitaniu zaprezentowano wyjątkowy film jubileuszowy. Goście mieli okazję wybrać się w niesamowitą podróż przedstawiającą historię firmy, której sami towarzyszą od 20 lat. W trakcie wydarzenia partnerzy, z którymi ISOVER nieprzerwanie współpracuje od kilkunastu lat, otrzymali specjalnie przygotowane na tą okazję dyplomy. Uhonorowano również byłych dyrektorów generalnych, którzy kierowali firmą w przeszłości. Spośród siedmiu na gali obecnych było czterech. Byli dyrektorzy generalni: Dirk de Muelder, Jan Rooze oraz Konrad Machula razem z Piotrem Daukszą weszli na scenę i podzielili się swoimi doświadczeniami z pracy dla ISOVERu, które można podsumować słowami Dirka de Mueldera: W historii firmy, ISOVER mierzył się z ciągłym poszukiwaniem odpowiedzi na pytanie: czy to co bardzo dobre można uczynić jeszcze lepszym?
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover
Spotkanie było nie tylko okazją do podsumowań ponad 20-letnich doświadczeń firmy i jej rozwoju, ale także szansą do mniej formalnych rozmów i wspomnień. Galę poprowadzoną przez Macieja Orłosia, uświetniły dodatkowo krótkie filmy przygotowane specjalnie na tę okazję przez kilku klientów oraz występy musicalowe Teatru Roma.

Autor: Isover - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Isover
Nowości z firmy Isover
Czytelnia firmy Isover
Poradnik firmy Isover
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt