chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Sikalastic-200 W

Sikalastic-200 W

25.04.2013
Sika jako światowy lider hydroizolacji wzbogaca swoją ofertę o dodatkowe rozwiązania, które mają na celu dostarczanie klientom innowacyjnych i sprawdzonych technologii budowlanych.

Chemia budowlana - Sikalastic-200 W
Sikalastic-200 W to skuteczne rozwiązanie do izolacji pomieszczeń wilgotnych wewnątrz budynków, takich jak: łazienki, prysznice, kuchnie, pralnie, schody czy korytarze. Produkt można stosować na ogrzewanie podłogowe, pod płytki ceramiczne oraz płyty kamienne. Ponadto sprawdza się zarówno na powierzchniach pionowych, jak i poziomych. Dodatkowo jest to materiał jednoskładnikowy, bardzo łatwy w aplikacji i bezrozpuszczalnikowy.

Folia w płynie stanowi podstawowy element systemu izolacji, który jest uzupełniony elastyczną taśmą narożnikową do wewnątrz – Sika SealTape-S. Zintegrowane rozwiązanie gwarantuje najwyższą jakość opartą na 100-letnim doświadczeniu w hydroizolacjach.
REKLAMA:Źródło: Sika Poland

Autor: Sika - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sika
Nowości z firmy Sika
Czytelnia firmy Sika
Poradnik firmy Sika
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt