chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Sika® SealTape-F

Sika® SealTape-F

11.01.2013
Sika jako światowy lider hydroizolacji wzbogaca swoją ofertę o dodatkowe rozwiązania, które mają na celu dostarczanie klientom innowacyjnych i sprawdzonych technologii budowalnych.

Chemia budowlana - Fot. Sika
Fot. Sika
Sika SealTape-F to elastyczna i wodoszczelna taśma uszczelniająca przeznaczona do zewnętrznych aplikacji. Materiał sprawdza się jako zabezpieczenie izolacji mineralnej na tarasach, balkonach i basenach. Doskonale zabezpiecza połączenia ścian z podłogą, a także ścian z sufitem. Taśma jest odporna na szkodliwe działanie wody oraz ekstremalną temperaturę od -30 st. C do +90 st. C. Rolki mają znaczniki długości, które zdecydowanie ułatwiają klientowi zakup dokładnej ilości materiału pod indywidualne potrzeby. Ponadto specjalnie wykonana perforacja na krawędziach taśmy umożliwia sprawdzenie czy została zaaplikowana wystarczająca ilość zaprawy.

Chemia budowlana - Fot. Sika
Fot. Sika
Taśma stanowi element systemu izolacji Sikalastic-152 i SikaTop Seal-107 opartych na szlamie mineralnym. Zintegrowane rozwiązanie gwarantuje najwyższą jakość opartą na 100-letnim doświadczeniu w hydroizolacjach.
Przeczytaj również: Taśma Xtreme Conditions
REKLAMA:


Produkt dostępny w opakowaniach: 10m, 50m

Źródło: Sika

Autor: Sika - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sika
Nowości z firmy Sika
Czytelnia firmy Sika
Poradnik firmy Sika
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt