chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » ISOVER wyróżniony tytułem Marki Wysokiej Reputacji - PremiumBrand

ISOVER wyróżniony tytułem Marki Wysokiej Reputacji - PremiumBrand

17.07.2012
Reputacja marki odgrywa bardzo ważną̨ rolę przy wyborze produktu czy usługi przez klienta. Jej podstawą jest zaufanie, którym ankietowani biorący udział w badaniu PremiunBrand obdarzyli ISOVER, wskazując go marką Wysokiej Reputacji.

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover
Znaczenie reputacji wzrasta, ponieważ ludzie oczekują od ulubionych marek głębszych wartości związanych z etyką działania, profesjonalną obsługą czy wrażliwością ekologiczną. W badaniu PremiumBrand 2012, przeprowadzonym po raz pierwszy na grupie specjalistów rynku budowlanego, ISOVER otrzymał wysoki wynik, świadczący o głębokim zaufaniu do tej marki. Ocenę reputacji w badaniu przeprowadzono w oparciu o następujące aspekty: „trwały”, „godny polecenia”, „warty swojej ceny”, „funkcjonalny”.
REKLAMA:


- Reputacja jest podstawowym kryterium branym pod uwagę przy wyborze produktów naszej marki. W odróżnieniu od "wizerunku" skupionego na jej charakterystyce, "reputacja" jest zawsze powiązana z oceną. Uważnie słuchamy i dopasowujemy wszelkie działania do oczekiwań naszych Klientów, dlatego w codziennej działalności staramy się dbać przede wszystkim o ich potrzeby. Pozytywna opinia ludzi używających naszych produktów stanowi dla nas ogromne wyróżnienie. Jednocześnie potwierdza właściwy kierunek rozwoju naszej marki – mówi Olga Mazurek, Kierownik Marki i Komunikacji oraz Rzecznik Prasowy ISOVER - Długofalowe budowanie reputacji ISOVER polega na trwałym zaangażowaniu w projekty dotyczące energooszczędności i propagujące ekologiczne postawy. Proekologiczne inicjatywy ISOVER w Polsce dotyczą m.in. udziału w projekcie „Klimat i Energia” organizacji WWF Polska. Ponadto w 2012 roku, kiedy gliwicka siedziba firmy została poddana modernizacji, spełniającej najbardziej restrykcyjne wymogi dotyczące energooszczędności, ISOVER został partnerem Programu Komisji Europejskiej „GreenBuilding”. Należy także zaznaczyć, iż wzrost świadomości ekologicznej i społecznej odpowiedzialności biznesu ma swój początek od produktu – ISOVER Multimax 30, który jest najlepszym na świecie produktem izolacyjnym z wełny mineralnej – dodaje Mazurek.

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover
Projekt PremiumBrand od 2006 roku bada reputację marek wśród konsumentów i otoczenia biznesowego. Certyfikaty VII edycji badania wręczono markom i firmom wysokiej reputacji 11 lipca, podczas gali w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki. Organizatorem wydarzenia jest Central European Quality Institute – brand grupy MMT Management. Za realizację badania odpowiadał instytut badawczy MillwardBrown SMG/KRC, którego specjaliści rokrocznie analizują specjalistyczne branże. Badanie stanowi jedyne na polskim rynku rozwiązanie, które w tak szeroki sposób sprawdza reputację marek w społeczeństwie i firm w otoczeniu biznesowym.

Autor: Isover - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Isover
Nowości z firmy Isover
Czytelnia firmy Isover
Poradnik firmy Isover
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt