chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Laur Klienta 2012 dla firmy Austrotherm

Laur Klienta 2012 dla firmy Austrotherm

17.07.2012
Firma Austrotherm została laureatem w programie Laur Klienta 2012, w kategorii Producenci Styropianu.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm
Ogólnopolski Plebiscyt Popularności Produktów i Usług Laur Klienta/Konsumenta jest czołowym projektem promocyjnym w naszym kraju. Konkurs organizowany jest przez wydawcę dodatku do Rzeczpospolitej, Rzecz o Biznesie. Doskonały wynik firmy Austrotherm jest efektem plebiscytu, który został przeprowadzony metodą ankietową. Polscy konsumenci, uczestniczący w projekcie, wyrazili swoje opinie dotyczące najlepszych produktów, marek i usług.
REKLAMA:


Austrotherm jest wiodącym producentem najwyższej jakości styropianu już od prawie 20 lat. Firma oferuje innowacyjne i energooszczędne produkty, które znajdują zastosowanie w różnych, nawet najbardziej wyszukanych realizacjach.

Tworzymy firmę nowoczesną, bezpieczną i przyjazną dla pracownika. Nasza strategia bycia liderem opiera się na utrzymywaniu najwyższej jakości oferowanych produktów oraz dobrym kontakcie z odbiorcami. Austrotherm to firma odpowiedzialna społecznie i niezawodny partner w biznesie - mówi Anna Śpiewak, prezes spółki.

Źródło: Austrotherm
Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt