chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Trwa kampania radiowa Acryl-Putz

Trwa kampania radiowa Acryl-Putz

28.05.2012
„Acryl-Putz… i każda ściana to gładka ściana” – pod takim hasłem odbywa się tegoroczna kampania radiowa tej marki. Motywem przewodnim kampanii jest „gładkościan”.

Spoty radiowe można usłyszeć w najpopularniejszych polskich stacjach, m.in. RMF FM, Radio Zet, Eska, Złote Przeboje czy Plus. Dodatkowo, kampania została wsparta materiałami promocyjnymi – banerami i totemami reklamowymi, a w miejscach sprzedaży pojawią się POS-y. Ponadto, w najpopularniejszych tytułach branżowych i prasie wysokonakładowej pojawiają się reklamy prasowe i artykuły sponsorowane. Wsparcie kampanii stanowią też działania remarketingowe, prowadzone w Internecie, m.in. banery reklamowe na branżowych formach internetowych.
REKLAMA:


Celem kampanii jest wsparcie sprzedaży produktów Acryl-Putz – profesjonalnych gładzi szpachlowych oraz podkreślenie korzyści z ich stosowania. Kampania rozpoczęła się 9 maja i potrwa przez 6 tygodni.

ACRYL-PUTZ® to, należąca do FFiL Śnieżka S.A., marka oferująca gipsowe masy szpachlowe o szerokim zakresie zastosowań. W ofercie znajdują się sypkie masy do przygotowania podłoża, gotowe gładzie i produkty o specjalnym przeznaczeniu - do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych, do spoinowania, czy do usuwania rys i pęknięć.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt