chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Ruszyła największa kampania Śnieżki

Ruszyła największa kampania Śnieżki

23.05.2012
17maja 2012 r. ruszyła największa w historii FFiL Śnieżka S.A. kampania reklamowa. Oparta na haśle „Śnieżka Satynowa. Nowe oblicze koloru” kampania promować będzie nowy wyrób w ofercie marki: farbę do wnętrz Śnieżka Satynowa.

Chemia budowlana - Ruszyła największa kampania Śnieżki
Chemia budowlana - Ruszyła największa kampania Śnieżki
REKLAMA:


Kampania, wskazująca na główne korzyści funkcjonalne i emocjonalne, jakie Śnieżka oferuje konsumentom, obejmie telewizję, radio, prasę i Internet. W telewizji wyemitowany zostanie spot pokazujący wpływ koloru na samopoczucie i nastrój człowieka. Bohaterem filmu jest trzyosobowa rodzina: mama, tata i córka, którzy zyskują dużą dawkę energii dzięki kolorom z palety barw Śnieżka Satynowa. Będzie można go zobaczyć w największych polskich stacjach telewizyjnych, na różnych kanałach, m.in. TVP, Polsat i TVN. Pierwszy spot został wyemitowany 17 maja 2012 roku.

Działania w prasie nakierowane będą na obecność w tytułach branżowych o tematyce wnętrzarskiej i lifestylowej. W czasopismach ukażą się reklamy zwracające uwagę czytelników na główne zalety wykorzystania farb Śnieżka.

Kampania zwraca uwagę na unikalny atrybut kolekcji Śnieżka Satynowa – 5 razy wyższą odporność na szorowanie na mokro w porównaniu z farbami lateksowymi odpornymi na mycie, wg PN-C-81914.
Chemia budowlana - Ruszyła największa kampania Śnieżki
Chemia budowlana - Ruszyła największa kampania Śnieżki


Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt