chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Kształć się z AkzoNobel

Kształć się z AkzoNobel

13.06.2011
W Pilawie na terenie mega fabryki AkzoNobel, właściciela i producenta farb marek Dulux, Nobiles, Sadolin i Hammerite, otwarto nowe centrum szkoleniowe AKZOPEDIA, którego celem jest dzielenie się wiedzą na temat farb i lakierów.

Chemia budowlana - Kształć się z AkzoNobel
AkzoNobel jest największym producentem farb i specjalistycznych środków chemicznych
na świecie z centralą w Holandii. Pozycja lidera oraz ciągłe wdrażanie innowacji na rynku materiałów budowlanych wymagają odpowiedniego miejsca, aby dzielić się zdobytą wiedzą. Centrum szkoleniowe AKZOPEDIA zostało stworzone właśnie po to, by umożliwić wszystkim chętnym podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

REKLAMA:


AKZOPEDIA to miejsce zapewniające najwyższy standard szkoleń, w których główny nacisk kładziony jest na część praktyczną. Zajęcia prowadzone są przede wszystkim w formie warsztatów, w warunkach jak najbardziej zbliżonych do naturalnych. Uczestnicy mają do dyspozycji wiele różnych płaszczyzn malarskich, począwszy od ściany, przez płotki metalowe, po deski naturalnych rozmiarów wykorzystywane przy montażu ogrodzeń, elewacji, podbitki, więźb dachowych itp.
Aby podnieść jakość kształcenia, zrezygnowano z wykorzystywania prowizorycznych rozwiązań
w formie sztalug, małych płytek, deseczek czy sklejek. Przydatność warsztatów opiera się
na pracach malarskich w sytuacjach zbliżonych do rzeczywistych.

Chemia budowlana - Kształć się z AkzoNobel
Warsztaty umożliwią zapoznanie się z ofertą produktową AkzoNobel oraz pełne wykorzystanie możliwości poszczególnych produktów. Do dyspozycji uczestników oddano budynek
o powierzchni 1214,5 m2 wyposażony w siedem profesjonalnych pomieszczeń szkoleniowych, takich jak sale wykładowe, boksy i sale malarskie, sklep szkoleniowy oraz ogród zimowy, w którym uczestnicy szkoleń mogą się odprężyć otoczeni zielenią.

Oferta szkoleniowa Centrum AKZOPEDIA obejmuje następujące podstawowe bloki tematyczne: blok produktowy, dekoracyjny, standardy obsługi klienta, Merchandising oraz moduł biznesowy
i rozwojowy. Warto zaznaczyć, że programy szkoleń wychodzą naprzeciw oczekiwaniom uczestników i są dostosowywane do ich indywidualnych potrzeb. Oferta szkoleniowa skierowana jest do szerokiego grona odbiorców: wykonawców, dekoratorów i architektów wnętrz, właścicieli sklepów, sprzedawców.

Szefem centrum AKZOPEDIA jest Nikodem Kowalski, Menadżer ds. Szkoleń. Z branżą farb
i lakierów związany jest od 15 lat. Posiada ponad 9-letnie doświadczenie w koordynacji
i organizacji szkoleń. Z wykształcenia chemik, mgr Chemii i Technologii Polimerów, Politechniki Radomskiej.

Chemia budowlana - Kształć się z AkzoNobel
Chemia budowlana - Kształć się z AkzoNobel


Autor: Akzo Nobel Decorative Paints - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Akzo Nobel
Nowości z firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Czytelnia firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Poradnik firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt