chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » SikaBond AT-80

SikaBond AT-80

08.10.2010
W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku szwajcarski koncern Sika wprowadza na rynek Polski kolejny rewolucyjny produkt, bazujący na technologii hybrydowej klej do posadzek drewnianych: SikaBond AT-80.

Chemia budowlana - SikaBond AT-80
Nowy SikaBond charakteryzuje się wyjątkowo mocną adhezją do wszelakich powierzchni (jastrychy cementowe, anhydrytowe, płytki ceramiczne, płyty drewnopochodne itd.), długim czasem otwartym, posiada certyfikat EC1 świadczący o minimalnej emisji związków lotnych.
REKLAMA:


AT-80 jest klejem twardo-elastycznym, o wydłużeniu spoiny sięgającym 160%. Dzięki temu klej jest w stanie kompensować naprężenia ścinające generowane przez pęczniejące/ kurczące się drewno na podkład. Jest to niezwykle istotna cecha- w dobie globalnego ocieplenia drastyczne wahania wilgotności powietrza potrafią w ogromnym stopniu wpływać na pracę drewna, również w pomieszczeniach zamkniętych. Dzięki zastosowaniu nowej technologii SikaBond AT-80 jest bardzo łatwy do usunięcia z powierzchni lakierowanych, nawet po związaniu!

Kolejną niebanalną zaletą nowego produktu firmy Sika jest konkurencyjna cena, która w połączeniu z wysoką jakością z pewnością pozwoli naszym Klientom na osiągnięcie pełni satysfakcji z nowej podłogi drewnianej.

Producent: Sika
Cena: 18,7 PLN/kg
Przeczytaj również: Klej do luster EXPERT LINE
Autor: Sika - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sika
Nowości z firmy Sika
Czytelnia firmy Sika
Poradnik firmy Sika
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt