chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » TIKKURILA Budowlaną Marką Roku 2024

TIKKURILA Budowlaną Marką Roku 2024

12.06.2024
PPG ogłosił, że należąca do koncernu marka farb TIKKURILA kolejny rok z rzędu została wybrana Budowlaną Marką Roku. Głosami wykonawców w tegorocznej odsłonie renomowanego rankingu otrzymała srebrną statuetkę w kategorii Farby Dekoracyjne Wewnętrzne.

Chemia budowlana - Fot. TIKKURILA
Fot. TIKKURILA

Chemia budowlana - Fot. TIKKURILA
Fot. TIKKURILA
„Obecność marki Tikkurila w gronie najbardziej cenionych i zaufanych wśród profesjonalistów marek traktujemy jako potwierdzenie właściwego kierunku rozwoju. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, by oferować farby najwyższej jakości, które pozwalają wykreować piękne, a przede wszystkim funkcjonalne wnętrza. Stale poszukujemy też nowych rozwiązań, wprowadzamy kolejne produkty, aby odpowiadały najnowszym trendom i - co najważniejsze - aktualnym potrzebom klientów. Nasze działania są zauważane i doceniane przez wykonawców, którzy – jak pokazuje ranking – od lat darzą naszą markę dużym zaufaniem” – komentuje Justyna Balińska, manager marki Tikkurila w PPG.

Budowlana Marka Roku to ogólnopolski ranking przeprowadzany wśród firm budowlanych i wykonawczych od 2004 roku, który ma na celu wyłonienie najbardziej cenionych przez fachowców w branży marek. Tworzony jest w oparciu o profesjonalne badania rynkowe realizowane na reprezentatywnej dla każdej kategorii próbie profesjonalistów z całego kraju. Wykonawcy spontanicznie wskazują najczęściej stosowane przez nich marki charakteryzujące się wysoką jakością produktów i najlepszą relacją ceny do jakości, co w konsekwencji pozwala wytypować te, które cieszą się największą popularnością i zaufaniem.


Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila,
Nowości z firmy Tikkurila,
Czytelnia firmy Tikkurila,
Poradnik firmy Tikkurila,
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt