chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » PPG prowadzi kampanię promującą farby BECKERS

PPG prowadzi kampanię promującą farby BECKERS

10.06.2024
PPG rozpoczął kampanią promującą linię plamoodpornych farb BECKERS Designer Colour. Szeroko zakrojona komunikacja prowadzona pod hasłem „BECKERS. Malowanie nabiera kolorów” obejmuje telewizję, internet, w tym serwisy VOD oraz social media.

„Marka Beckers to entuzjazm, spontaniczność i radość, także z malowania domowych wnętrz. Kochamy kolory, więc chcemy też zachęcać klientów do zabawy różnymi odcieniami, wierząc, że właśnie dzięki nim życie nabiera barw. Tym bardziej, że jak pokazujemy w naszym spocie malowanie wcale nie jest trudne i nawet amator może z sukcesem odmienić wygląd wnętrza. Promowana w ramach najnowszej kampanii flagowa linia farb Beckers Designer Colour to kilkadziesiąt modnych kolorów, za pomocą których można wykreować piękne i efektowne aranżacje, dopasowane do własnych upodobań i stylu, co więcej z poszanowaniem zdrowia i ekologii. Nasze farby łączą w sobie bowiem wysoką jakość z bezpieczeństwem stosowania i dbałością o środowisko” - komentuje Aneta Stopa, manager marki Beckers w PPG.

Spoty reklamujące plamoodporne farby Beckers można obejrzeć na głównych antenach największych stacji telewizyjnych oraz w kanałach tematycznych. Działania w ramach kampanii obejmują także Internet, w tym platformy VOD, digital i media społecznościowe. Koncepcję kreatywną i materiały przygotowała będąca częścią Publicis Groupe agencja Saatchi & Saatchi. Spot reklamowy wyreżyserował Filip Bartczak, jego produkcją zajął się Papaya Films, zaś postprodukcją Prodigious. Za planowanie mediów telewizyjnych i VOD odpowiada natomiast Arena Media Communication.

REKLAMA:


Więcej informacji na temat marki znajduje się na stronie: https://beckers.pl/beckers-malowanie-nabiera-kolorow.

(Oceń ten artykuł):
(2.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy
Nowości z firmy
Czytelnia firmy
Poradnik firmy
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt