chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » MAPEI otwiera nowy zakład produkcyjny w Wielkiej Brytanii

MAPEI otwiera nowy zakład produkcyjny w Wielkiej Brytanii

30.04.2024
MAPEI otwiera nowy zakład produkcyjny zlokalizowany w Speke, niedaleko Liverpoolu na terenie o powierzchni 3200 m². W nowym obiekcie poza linią produkcyjnych domieszek do betonu, magazynem i biurami, znajdzie się również nowoczesne laboratorium badawczo-rozwojowe.

Chemia budowlana - Fot. Mapei
Fot. Mapei

MAPEI kontynuuje w ten sposób swoją międzynarodową strategię ekspansji, w ramach której od początku roku ogłosiło otwarcie lub przejęcie nowych zakładów w Danii, Kanadzie, Arabii Saudyjskiej, Włoszech i Portugalii.

To drugi zakład MAPEI w Wielkiej Brytanii po Halesowen, niedaleko Birmingham, w którym mieści się MAPEI Academy, centrum oferujące bezpłatne szkolenia dla profesjonalnych wykonawców, firm budowlanych i dystrybutorów.

Chemia budowlana - Fot. Mapei
Fot. Mapei

"Nowy zakład z linią do produkcji domieszek do betonu pozwoli nam stać się bardziej konkurencyjnymi w sektorze infrastruktury, w którym jesteśmy już obecni przy ważnych projektach, takich jak tunel pod Tamizą" - dodaje Marco Squinzi, CEO MAPEI. "W ten sposób wprowadzimy nasze innowacyjne rozwiązania, które pomogą sektorowi produkcji betonu w utrzymaniu wysokich standardów jakości, zmniejszając negatywny wpływ na środowisko naturalne zarówno przy konstrukcji dużych obiektów, jak i w budownictwie mieszkaniowym w Wielkiej Brytanii".
REKLAMA:

MAPEI UK zatrudnia 360 osób w kraju i zarządza trzema halami magazynowymi w West Midlands, które zaopatrują dystrybutorów operujących w całej Wielkiej Brytanii oraz Irlandii.

Autor: Mapei - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Mapei
Nowości z firmy Mapei
Czytelnia firmy Mapei
Poradnik firmy Mapei
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt