chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Sztuka Konserwacji 2024 - Warszawa

Sztuka Konserwacji 2024 - Warszawa

30.04.2024
W dniach od 16 do 19 kwietnia 2024 roku odbyła się XXVIII edycja warszawskich Spotkań Konserwatorskich „Sztuka Konserwacji 2024”. Remmers Polska była jednym ze współorganizatorów tego wydarzenia i już w pierwszy dzień imprezy 16 kwietnia powita uczestników w swoim Centrum Serwisowym w Warszawie.

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers

W tym dniu spotkanie rozpoczęło się o godz. 10:00. Oprócz merytorycznych wykładów ekspertów związanych z renowacją i konserwacją zabytków jednym z ważniejszych momentów było wręczenie nagrody „Sztuka Konserwacji 2024” przyznanej przez Remmers Polska. Wyróżnienie to jest przyznawane konserwatorom dzieł sztuki, doceniając ich wyjątkową rolę w procesie konserwacji zabytków architektury.

Spotkania Konserwatorskie „Sztuka Konserwacji 2023” odbywały się już po raz dwudziesty ósmy. Warszawska „Sztuka Konserwacji" jest najdłużej funkcjonującym w Polsce cyklicznym spotkaniem konserwatorów zabytków, od czasu odzyskania niepodległości w 1918 roku a zatem jedynym takim w historii naszego państwa, od początków jego dziejów. Głównymi organizatorami Spotakń Konserwatorskich w Warszawie są: Sekcja Konserwacji Dzieł Sztuki Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Plastyków, Biblioteka Narodowa, Polska Izba Artystów Konserwatorów Dzieł Sztuki, Stowarzyszenie Muzealników Polskich. Remmers od początku wspiera tę inicjatywę i jest wiernym uczestnikiem tych spotkań.

REKLAMA:


Przez kolejne dni będą miały miejsce wystąpienia, prezentacje, pokazy konserwatorskie, warsztaty i spotkania w innych lokalizacjach.

Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Remmers
Nowości z firmy Remmers
Czytelnia firmy Remmers
Poradnik firmy Remmers
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt