chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Deska barlinecka na stoisku Zieta Studio podczas Salone del Mobile.Milano 2024

Deska barlinecka na stoisku Zieta Studio podczas Salone del Mobile.Milano 2024

11.04.2024
Salone del Mobile 2024 powraca jako gwiazda kalendarza designu: wiodące międzynarodowe wydarzenie branży projektowej odbędzie się w dniach 16–21 kwietnia na terenach targowych Rho Fiera w Mediolanie. Partnerem wystawy Oskara Zięty została firma Barlinek, której podłoga stanowi solidne postawy dla zaprezentowania premier tego znanego projektanta podczas włoskiego tygodnia designu.

Chemia budowlana - Fot. Zieta Studio
Fot. Zieta Studio

Założone w 1961 roku targi mogą pochwalić się szeroką gamą produktów wyposażenia wnętrz, wyróżniających się siłą wyrazu. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 300 tys. zwiedzających z 181 krajów świata. To tutaj prezentowane są prototypy i innowacje w zakresie wyposażenia, przestrzeni domowych i stylu życia: sypialnie, salony i jadalne, przestrzenie z meblami i szafami, tapicerowane, stoły i krzesła stanowią scenę pokazującą, jak zmienia się sposób, w jaki żyjemy, a co za tym idzie, życie i umeblowanie domu.

Światło, ultralekkość i zrównoważony rozwój


W tym roku, podczas 62. edycji targów Salone del Mobile. Milano Zieta Studio zaprezentuje się w zupełnie nowym świetle - dosłownie. Najnowsze obiekty Zieta pojawią się w swych jeszcze jaśniejszych, jeszcze lżejszych i jeszcze bardziej zrównoważonych odsłonach. Nie zabraknie również akcentów dekoracyjnych z wciąż rozszerzanej kolekcji wazonów Zieta. Pojawią się też nowości w kategorii konsol, które hołdują estetyce, funkcjonalności i codziennym nawykom. Tłem tych wszystkich zdarzeń będzie jesionowa deska barlinecka Milkshake, której piękna mleczna barwa uzupełni estetykę stoiska i będzie naturalna bazą prezentowanych nowości. Do zobaczenia niebawem – stoisko E37, hala 14.


Autor: Barlinek - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Barlinek
Nowości z firmy Barlinek
Czytelnia firmy Barlinek
Poradnik firmy Barlinek
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt