chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » MAPEI na targach Bud-Gryf & Home 2024

MAPEI na targach Bud-Gryf & Home 2024

11.04.2024
W dniach 22-24 marca 2024 roku odbyła się 30. edycja targów Bud-Gryf & Home na Hali Netto Arena w Szczecinie. Wydarzenie trwało cały weekend, a MAPEI miało okazję zaprezentować swoje produkty w strefie naszego partnera – firmy PAGAT.

Chemia budowlana - Fot. Mapei
Fot. Mapei

PAGAT jest firmą obecną na rynku od blisko 15 lat. To specjaliści od agregatów tynkarskich, malarskich i szpachlarskich, a także bogatej oferty elektronarzędzi, towarzyszących naszym Wykonawcom na co dzień. PAGAT w swojej ofercie ma naprawdę szeroki zakres specjalistycznych produktów MAPEI.

Chemia budowlana - Fot. Mapei
Fot. Mapei

Targi Bud-Gryf & Home były dla nas świetną okazją do spotkania z klientami, wymiany spostrzeżeń z liderami w swojej branży oraz prezentacji naszych produktów. Na stoisku MAPEI można było porozmawiać z naszymi ekspertami (Arkadiuszem Kamińskim i Arkadiuszem Kwiatkowskim), którzy udzielali cennych wskazówek i porad budowlanych.

Chemia budowlana - Fot. Mapei
Fot. Mapei

Chemia budowlana - Fot. Mapei
Fot. Mapei

Tegoroczny program targów Bud-Gryf & Home obejmował prezentacje nowych technologii, materiałów budowlanych, maszyn, narzędzi i innowacyjnych rozwiązań grzewczych. Nie zabrakło bardziej wizualnej części, jaką są dekoracje, wyposażenie i materiały wykończeniowe dla domów i mieszkań. Targi były dla wielu okazją do udziału w branżowych spotkaniach, warsztatach, pokazach i konferencjach np. XV Konferencji OZE „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu”. Na zakończenie targów ogłoszono wyniki konkursu dla wystawców - Wyróżniony Wyrób.

REKLAMA:

Autor: Mapei - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Mapei
Nowości z firmy Mapei
Czytelnia firmy Mapei
Poradnik firmy Mapei
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt