chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Cementownia Rudniki Cemex z wyróżnieniem w konkursie „Biznes Dobry dla Gminy”

Cementownia Rudniki Cemex z wyróżnieniem w konkursie „Biznes Dobry dla Gminy”

20.11.2023
Cementownia Rudniki otrzymała wyróżnienie w konkursie „Biznes Dobry dla Gminy”. Zakład należący do Cemex Polska został doceniony za pozytywny wpływ na lokalny rozwój i dobrą współpracę z miejscowym samorządem. Laureatów konkursu poznaliśmy 16 listopada w Warszawie. Organizatorem wydarzenia był Serwis Samorządowy PAP.

Chemia budowlana - Fot. Cemex
Fot. Cemex

„Biznes Dobry dla Gminy” to nowa inicjatywa Serwisu Samorządowego PAP. Celem konkursu jest docenienie firm, które mają pozytywny wpływ na rozwój lokalny.

Chemia budowlana - Fot. Cemex
Fot. Cemex
Kandydatów do nagród mogły zgłaszać lokalne samorządy. W sumie na konkurs wpłynęło aż 228 zgłoszeń z całej Polski. 41 laureatów z 16 województw wyłoniła Kapituła, składająca się z przedstawicieli środowiska naukowego, samorządowego, przedsiębiorców, a także redakcji Serwisu Samorządowego PAP. Kandydaturę Cementowni Rudniki należącej do Cemex Polska wysunął Urząd Gminy Rędziny. Decyzją kapituły, zakład otrzymał wyróżnienie za podejmowanie działań mających realny wpływ na budowanie dobrostanu lokalnej społeczności i promowanie dobrych relacji biznes-samorząd.

REKLAMA:

Cementownia Rudniki działa od blisko 60 lat. To nowoczesny zakład, który jest największym pracodawcą w okolicy. Zależy nam jednak na tym, by cementownia była nie tylko miejscem pracy, ale także partnerem dla lokalnej społeczności. Co roku zapraszamy naszych sąsiadów na spotkania na terenie zakładu. Efektem dialogu z przedstawicielami samorządu, organizacji pozarządowych oraz instytucji edukacyjnych są liczne przedsięwzięcia, które poprawiają jakość życia mieszkańców – mówi Piotr Bąbelewski, Dyrektor Cementowni Rudniki Cemex Polska.

Chemia budowlana - Fot. Cemex
Fot. Cemex

Konkurs pt. „Biznes Dobry dla Gminy” został zorganizowany po raz pierwszy. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły: Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Związek Miast Polskich, Związek Gmin Wiejskich RP, Unia Metropolii Polskich, Unia Miasteczek Polskich, Związek Powiatów Polskich i Związek Województw RP.
Autor: Cemex - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Cemex
Nowości z firmy Cemex
Czytelnia firmy Cemex
Poradnik firmy Cemex
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt