chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Dźwięki Przeszłości i Teraźniejszości na święcie miasta Oświęcim

Dźwięki Przeszłości i Teraźniejszości na święcie miasta Oświęcim

18.09.2023
Dnia 3 września mieszkańcy Oświęcimia oddali hołd wielowiekowej historii swojego miasta, dawnego grodu kasztelańskiego, który wyłonił się na ziemi krakowskiej w okolicach roku 1179 i prawdopodobnie osiągnął status miasta w 1272 roku. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć to wydarzenie jako sponsorzy.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

Uroczystości związane z tym dniem odbyły się w Muzeum Zamkowym oraz na rynku miasta. W zamku można było z przewodnikiem zwiedzić, wieżę i ratusz, zobaczyć wystawę "Topografia Miasta Oświęcim za czasów austriackich" oraz zachwycić się wyjątkowym pokazem mody z dawnych epok.

W niedzielę, na targowisku staroci oraz na historycznym spotkaniu poświęconym władcom Austrii, zgromadzili się nie tylko mieszkańcy Oświęcimia, ale także liczni goście.
REKLAMA:


Punktem kulminacyjnym Święta były wieczorne koncerty na rynku miasta. Publiczność rozgrzała i roztańczyła Orkiestra na Dużym Rowerze. Niemniej jednak, to oświęcimska grupa Ultrasonic zaprezentowała niezapomniane show, przenosząc na rynek niepowtarzalny klimat i niesamowitą energię synthpopowego, nowoczesnego brzmienia. Na zakończenie zespół ENEJ dał znakomity występ.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć to wydarzenie jako sponsorzy, przyczyniając się do organizacji tego spektakularnego święta. Należy również podkreślić, że firma Austrotherm ma swoją siedzibę właśnie w Oświęcimiu i obchodziła w tym roku swoje 30-lecie działalności.

Poprzez celebrację tego dnia, kierując nasze myśli zarówno ku przeszłości, jak i przyszłości, uczyniliśmy je jeszcze bardziej uroczystym i wyjątkowym. To były chwile, które na zawsze pozostaną w naszych sercach.
Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt