chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Fasada Roku 2023 – coraz mniej czasu na zgłoszenie do konkursu

Fasada Roku 2023 – coraz mniej czasu na zgłoszenie do konkursu

18.09.2023
Jesteś architektem, inwestorem lub wykonawcą i w ostatnim czasie wykańczałeś elewację materiałami Baumit, a nie zgłosiłeś jeszcze swojej realizacji do konkursu Fasada Roku 2023? Wciąż jeszcze masz na to szansę. Warto! I nie chodzi tu tylko o dobrą zabawę. Na zwycięzcę każdej z pięciu kategorii czeka prestiżowy tytuł, 10 000 zł oraz przepustka do rywalizacji na poziomie międzynarodowym. Czasu zostało jednak niewiele, by wejść do gry. Zgłoszenia przyjmowane są już tylko do 30 września br.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit

Tegoroczna odsłona konkursu Fasada Roku wystartowała 1 kwietnia br. jako 17. odsłona projektu organizowanego przez firmę Baumit. Jego głównym przesłaniem jest zwrócenie naszej uwagi na ogromną rolę elewacji w kształtowaniu naszego otoczenia. Idea od lat spotyka się z szerokim poparciem środowisk eksperckich. Wystarczy wspomnieć, że Patronat Honorowy nad wydarzeniem już nie pierwszy raz sprawują dwie czołowe organizacje branżowe: Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej (IARP) oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP)

Jest czas do 30 września


Architekci, biura projektowe, inwestorzy, zarządcy nieruchomości, wykonawcy mogą zgłaszać obiekty w pięciu kategoriach: budynek jednorodzinny nowy, budynek wielorodzinny nowy, budynek po termomodernizacji, budynek niemieszkalny nowy oraz budynek historyczny po renowacji. Chodzi o realizacje ukończone w okresie od 1.01.2022 do 30.09.2023 z elewacją wykonaną w kompletnej technologii Baumit (system ocieplenia, system tynkowy lub system produktów renowacyjnych). By dokonać zgłoszenia i dołączyć do elitarnego grona, wystarczy wejść na stronę konkursu www.fasadaroku.baumit.com i wypełnić formularz online. Jest na to czas do 30 września br.
REKLAMA:


Zawalcz o nagrody


Łączna pula nagród w konkursie to 50 000 zł. Ale na tym nie koniec. Zwycięzca każdej z kategorii otrzyma tytuł Fasada Roku 2023, 10 000 zł oraz przepustkę do rywalizacji na arenie międzynarodowej – Baumit Life Challenge 2023, której stawką jest tytuł Europejskiej Fasady Roku i jeszcze wyższe premie finansowe za zajęcie pierwszego miejsca.

O tym, które budynki wygrają krajową rywalizację zdecyduje w listopadzie specjalnie powołane jury, złożone z doświadczonych architektów i branżowych ekspertów.

Trwa głosowanie internautów


Już teraz każdy może wcielić się w rolę jurora, oddając swój głos w plebiscycie na stronie www.fasadaroku.baumit.com. Nie ma żadnych ograniczeń, co do ilości ocenianych obiektów - można przyznać punkty od 1 do 5 dowolnej liczbie kandydatów. Na bieżąco można też śledzić, które realizacje zajęłyby miejsca od 1 do 10, gdyby w danym momencie zakończyło się zbieranie głosów. To też ważna informacja dla osób chcących mocniej wesprzeć swoich faworytów lub budynki ze swojej okolicy. Plebiscyt trwa od 1.05 do 31.10.2023. Projekty z najwyższą notą w swojej kategorii otrzymają specjalny tytuł „Wyróżnienie Internautów”.
Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt