chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Synthos ze srebrnym medalem EcoVadis Sustainability Assessment

Synthos ze srebrnym medalem EcoVadis Sustainability Assessment

28.08.2023
Synthos zdobył srebrny medal EcoVadis za osiągnięcia w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. To duże wyróżnienie, które podkreśla zaangażowanie firmy w odpowiedzialną działalność biznesową i troskę o środowisko.

Chemia budowlana - Synthos ze srebrnym medalem EcoVadis Sustainability Assessment
EcoVadis to renomowana międzynarodowa platforma oceniająca praktyki zrównoważonego rozwoju firm na całym świecie. Przyznawane medale stanowią uznanie dla wdrażanych przez firmy wysiłków w obszarach etyki biznesu, ochrony środowiska, praktyk społecznych i zakupowych. Ocena Synthos skupiła się na 21 kryteriach zrównoważonego rozwoju, które pogrupowane są w cztery tematy: środowisko, praca i prawa człowieka, etyka oraz zrównoważone zamówienia publiczne.

- Poddanie się ocenie EcoVadis jest działaniem, które ma na celu potwierdzenie, że Synthos jest odpowiedzialnym partnerem oraz pracodawcą, który operuje zgodnie ze standardami ESG. Partnerzy biznesowi, a także konsumenci oczekują zaangażowania firm w zrównoważony rozwój, a otrzymany srebrny medal jest dowodem na to, że w Synthos bardzo poważnie podchodzimy do roli, jaką powinien pełnić odpowiedzialny biznes – mówi Zbigniew Warmuz, Prezes Zarządu Synthos S.A. - Nasz sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania i wysiłku całego zespołu, który dzięki współpracy i zaangażowaniu w codzienną pracę pomógł osiągnąć ten ważny cel. Dziękujemy również naszym klientom oraz partnerom biznesowym za ich wsparcie i zaufanie. To wspólne osiągnięcie, które mobilizuje nas do dalszego doskonalenia dobrych praktyk w obszarze zrównoważonego rozwoju – dodaje.
REKLAMA:


Więcej szczegółów na temat zasad przyznawania medali znajduje się na stronie EcoVadis: www.ecovadis.com

Autor: Synthos S.A - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Synthos S.
Nowości z firmy Synthos S.A
Czytelnia firmy Synthos S.A
Poradnik firmy Synthos S.A
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt