chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowe wydanie Baumit Magazynu

Nowe wydanie Baumit Magazynu

09.08.2023
Budujesz lub remontujesz dom, a Twoim celem jest piękna, energooszczędna i zdrowa przestrzeń do życia? Jesteś architektem lub miłośnikiem ciekawych rozwiązań architektonicznych? A może jesteś wykonawcą i lubisz być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, szczególnie tymi ułatwiającymi pracę na budowie? Bez względu na to, do której grupy należysz, najnowszy numer Baumit Magazynu z pewnością dostarczy ci przydatnej wiedzy i ciekawych inspiracji. Oto co m.in. znalazło się w aktualnym wydaniu branżowego półrocznika.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit

Nowe wydanie półrocznika to kolejna porcja budowlanych nowości, porad i inspirujących pomysłów od firmy Baumit, skupiającej swoje działania wokół filozofii zdrowego i zrównoważonego budownictwa.

Nadchodzi rynkowa rewolucja


W tym numerze czytelnicy mają przede wszystkim okazję poznać bliżej kilka tegorocznych innowacji i nowości, które mogą nieźle zamieszać w branży materiałów budowlanych, a co ważne wpisują się w ideę zrównoważonego rozwoju. Jedna z nich to nowatorski duet elewacyjny, zapobiegający szarzeniu kolorów i zapewniający fasadom krystaliczną czystość. Inna to z kolei beton, który można mieszać z workiem w betoniarce lub pojemniku do mieszania, dzięki czemu jest szybki i łatwy w przygotowaniu, nie generuje odpadów wymagających utylizacji i do minimum ogranicza ilość pyłu powstającego przy mieszaniu. Uwagę osób zajmujących się na co dzień ocieplaniem budynków wzbudzą z pewnością zaprawy klejowo-szpachlowe w nowej, żelowej technologii.
REKLAMA:


Na architektonicznym szlaku


Jak zawsze sporo miejsca w magazynie poświęcono na architekturę. Jednym z poruszonych tematów są najnowsze trendy kolorystyczne w projektowaniu fasad, wywodzące się z wnętrz. To nie wszystko. Czytelników bieżącego numeru czeka też bliskie spotkanie ze zwycięzcami ubiegłorocznej edycji konkursu Fasada Roku. Poświęcono im cały cykl artykułów. Ich bohaterami są: osiedle domów Robyg Jagodno we Wrocławiu, II etap osiedla Fredry 6 w Krakowie, LUX hala widowiskowo-sportowa w Rogoźniku, CUS w Starej Gazowni w Zabrzu oraz Hospicjum Caritas w Olsztynie. Ich historie przybliżają czytelnikom ci, którzy byli bezpośrednio zaangażowani w proces ich realizacji – architekci, inwestorzy oraz wykonawcy. 

Moc dziecięcych wrażeń


W nowym numerze nie zabrakło też emocji i dziecięcych uśmiechów. Baumit od dawna regularnie podejmuje działania na rzecz rozwoju psychoruchowego najmłodszego pokolenia, angażując się w różnego rodzaju akcje prospołeczne, o czym też chętnie mówi, zachęcając w ten sposób inne firmy do podobnej aktywności. W tym roku, w ramach kontynuacji współpracy z klubem MKS Parasol Wrocław, wsparł organizację turnieju Baumit Parasol Cup z udziałem młodych piłkarzy, zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka. Koniecznie zobaczcie relację z tego wyjątkowego wydarzenia.

Co jeszcze znalazło się w aktualnym wydaniu półrocznika wydawanego przez firmę Baumit? Tego nie zdradzimy, sprawdźcie sami! Magazyn jest bezpłatny i dostępny dla każdego pod adresem www.baumit.com. Możecie przeglądać go na stronie lub pobrać na dowolne urządzenie – jak wam wygodniej. Życzymy przyjemnej lektury!
Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt