chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Zmierz się z płytami Rigips: nowe linie dla szybkiego i precyzyjnego montażu

Zmierz się z płytami Rigips: nowe linie dla szybkiego i precyzyjnego montażu

21.03.2023
Miarka nadrukowana na krawędziach płyt gipsowo-kartonowych. Słyszeliście już o tym? Zapewne tak. Teraz jednak pomysł ten powraca w udoskonalonej formie i na wielką skalę. Od teraz wszystkie płyty Rigips PRO i 4PRO mają oprócz podziałki także kilka nowych przydatnych nadruków.

Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips

Pierwsze były słynne płyty g-k Rigimetr, które oprócz miarki nadrukowanej na krawędziach wzdłużnych miały dodatkowe oznaczenie w postaci kropek na środku płyty wskazujące miejsca mocowania wkrętów dla konstrukcji co 60 cm. Rok temu na płytach Rigips PRO typ A, pojawiły się też linie w 1/3 i w 2/3 płyty ułatwiające montaż płyt do konstrukcji w rozstawie co 40 cm.

Teraz wszystkie płyty Rigips PRO i 4PRO mają nadrukowane linie pomocnicze.
Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips

Szybciej i wygodniej


Nadruki na płytach Rigips stanowią gotowy szablon, uwalniający wykonawców suchej zabudowy od potrzeby mierzenia i zakreślania linii cięcia lub punktów mocowania. Eliminuje to potrzebę posiadania przy sobie wielu narzędzi pomiarowych. Wystarczy wkrętarka, łata z poziomnicą i nóż.

REKLAMA:

To proste, a jakże ułatwiające życie udogodnienie docenicie podczas budowy. Fabrycznie naniesione linie pomogą skrócić czas montażu.

Teraz z udoskonalonymi płytami Rigips PRO i 4PRO zaoszczędzisz czas i uzyskasz 100% precyzję!
Autor: Rigips - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Rigips
Nowości z firmy Rigips
Czytelnia firmy Rigips
Poradnik firmy Rigips
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt