chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Z Kielc do Poznania. XI edycja targów Bricomarché już za nami!

Z Kielc do Poznania. XI edycja targów Bricomarché już za nami!

14.03.2023
Jeszcze dobrze nie opadły emocje po targach Grupy PSB organizowanych w Kielcach w dniach 1-2 marca 2023, a w Poznaniu odbyła się kolejna ważna dla branży budowlanej impreza handlowa w ciągu roku. Mowa o wewnętrznych targach Bricomarché, które zostały zorganizowane po raz jedenasty przez Grupę Muszkieterów. W stolicy Wielkopolski gościły największe marki, a wszystkie wracały „do domów” z podpisanymi kontraktami.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit

Impreza zorganizowana w dniach 6-8 marca 2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich była okazją do zapoznania się z najnowszymi produktami budowlanymi na rynku, a także spotkania producentów, będącymi dostawcami sieci, z przedstawicielami sklepów Bricomarché i uzgodnienia korzystnych warunków dostaw u progu nowego sezonu budowlanego. Sklepy Bricomarché są częścią Grupy Muszkieterów, największej sieci franczyzowej w Polsce w kategorii supermarketów spożywczych oraz typu DIY.

Przez trzy dni w Poznaniu gościły reprezentacje największych marek budowlanych oferujących asortyment z kategorii „materiały budowlane, majsterkowanie, dekoracja”. Swoje stoisko na targach miał m.in. Baumit – jeden z wiodących producentów materiałów budowlanych w Europie, który prezentował gościom m.in. takie rozwiązania jak kleje do płytek, gładzie, produkty do wykonywania podkładów podłogowych czy ekspresowy beton montażowy, idealny do szybkich prac w domu i ogrodzie.
Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt